2020-10-26, pirmadienis, 17:53.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:11, leidžiasi 16:52, dienos ilgumas 9:40.

Padėkos vakaras Jurdaičių socialinės globos namuose

2019-12-19, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Padėkos vakaras Jurdaičių socialinės globos namuose

Penktadienį Jurdaičių socialinės globos namuose vyko šventinis padėkos renginys ,,Ačiū", skirtas paminėti žmonių su negalia dienai.

 

Į šventinį renginį suvažiavo globos namų gyventojų artimieji iš visos Lietuvos. Šventinio renginio metu rajono meras Vitalijus Gailius dėkojo visai namų bendruomenei už prisidėjimą prie Joniškio rajono švenčių kūrimo. Jam antrino Skaistgirio seniūnė Virginija Kaikarienė. Sveikinimo žodį tarė nuolatinis švenčių, renginių dalyvis Šiaulių dramos teatro aktorius Vladas Baranauskas. Pasak jo džiugu, kad Jurdaičiuose ne tik šiandien, bet ir per visus metus čia netrūksta svečių.

 

Per eilę metų aktorius taip susibičiuliavo, kad pažįsta ne tik darbuotojus, bet ir gyventojus. Rasa Ališauskienė tą dieną sakė, kad čia gyvena ir šoka , dainuoja , kuria žmonės įgalių įgaliausieji. Mes sveikieji tiek nesugebame, kiek jūs, Jums užtenka ir noro ir gebėjimų, o mums reikia tik mokytis ir mokytis iš jūsų. Sveikino Jurdaičių socialinių namų bendruomenę jų bičiuliai iš aplinkinių bendruomenių, sveikino nuolatiniai rėmėjai, kultūros darbuotojai. Joniškio VVG atstovės Rimantė Misiūnienė ir Nijolė Valuckienė sakė, kad joms šiuose namuose teko savanoriauti ir iš arti susipažinti su šių namš gyventojų gyvenimu, veikla. Tai ką jos gavo mainais į savanorystę nepamirš niekados,- sakė abi.

 

Jurdaitiečiai tą dieną išdovanojo virš dvidešimt keramikinių medelių su čiulbančiais paukščiais ir tarp lapų įrašytu žodeliu AČIŪ.Direktorė Adelė Pociuvienė dėkojo visiems susirinkusiems, apžvelgė nuveiktus darbus, o jų per metus nuveikta iš tiesų daug. Nuo grupinio gyvenimo namų įsteigimo iki koplytėlės atnaujinimo, patalpų sutvarkymo. O kur dar renginių, švenčių, išvykų organizavimas, dalyvavimas įvairiuose konkursuose.... Smagiausia girdėti, kad čia gyventi yra gera, čia gera aura.

 

Viską kuriame komandoje,tad linkiu laiko, sveikatos ir meilės ,- sakė direktorė. Kiekvieną sveikinimą lydėjo giesmės, dainos, šokiai, spektaklis. Meno vadovas Linas Užkuraitis čia dirbantis jau trečią dešimtmetį, sako, kad reikia labai daug kantrybės norint skinti darbo vaisius. Štai matome, kad reikia pagalbos gyventojų ansambliui ar kapelai tuoj buriamės kartu ir darbuotojai. Kai po pasirodymų ilgus plojimus širdį pakutena ir tas atkaklus darbas rodos nebuvo toks sunkus,- atvirauja Linas.Jam pritaria ir Ilona Kairienė režisavusi šešėlinį spektaklį ,,Gyvenimo ratas" , socialinės darbuotojos Toma, Jolanta   kartu su namų gyventoja Zofija vedusios šventinį padėkos renginį. Nuskambėjus paskutiniai dainai, išsekus sveikinimams iš Jurdaičių kartu su svečiais išvažiavo  stilizuoti padėkos medelių, kurie pasklis po visą Lietuvą.

 

Ir vėl suksis metų ratas, kasdienius rųpesčius keis šventinės akimirkos. Jurdaičių socialinės globos namų bendruomenė puikus bendruomeniškumo pavyzdys ne vienai sveikųjų bendruomenei.


Vida Urbonienė
Nuotraukos autorės

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai