2019-04-23, antradienis, 05:15.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:57, leidžiasi 20:35, dienos ilgumas 14:38.

Padėkos ženklais apdovanotos dvi mokytojos

2018-09-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Padėkos ženklais apdovanotos dvi mokytojos

Algimanto Raudonikio meno mokyklos mokytoja Danutė Poliakienė visada pabrėžia, kad jos tikslas – ne profesionalių muzikų rengimas, o Žmogaus ugdymas. Tačiau jos mokinių tarpe gali aptikti ir profesionalių muzikantų, ir tokių, kurių kasdieninis darbas su muzika neturi nieko bendro, bet įgytos žinios ir įgūdžiai leidžia paįvairinti laisvalaikio akimirkas. Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos naujų mokslų metų pradžios šventėje meras Gediminas Čepulis pasveikino ir įteikė padėkos ženklą išėjusiai į užtarnautą poilsį Danutei Poliakienei už nuoširdų ilgametį pedagoginį darbą, aukštus mokinių pasiekimus, muzikinės kultūros puoselėjimą bei dalyvavimą A. Raudonikio meno mokyklos liaudiškos muzikos kapelos veikloje ir taip garsinant Joniškio vardą.

 

Algimanto Raudonikio meno mokyklos mokytoja Danutė Poliakienė po apdovanojimo

 

Joniškio žemės ūkio mokyklos kūno kultūros mokytoja metodininkė ir mokyklos šokių grupės „MES“ vadovė, Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos šokių būrelio vadovė, Joniškio sporto klubo „Avantiūra+“ įkūrėja ir prezidentė, Joniškio sporto centro šokėjų vadovė Lina Budrienė apdovanota už meilę šokiui, ypatingą gebėjimą jaunose širdyse sėti meilę kūrybiškumui, sveikos gyvensenos principų skiepijimą, atkaklumą ir darbštumą garsinant Joniškio vardą. Apdovanojimą įteikė mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė.

 

Joniškio žemės ūkio mokyklos kūno kultūros mokytoja metodininkė Lina Budrienė po apdovanojimo

 

Linai Budrienei rugpjūčio 11 d. sukako 50 metų. Mokykloje kūno kultūrą ir šokį dėsto jau 18 metų. Tai išradinga, kūrybinga ir darbšti mokytoja, aktyviai dalyvaujanti ne tik mokyklos, bet ir miesto, rajono bei respublikiniuose renginiuose, skirtuose mokinių kūrybinei saviraiškai ir tautiniam paveldui puoselėti. Ji kuria choreografines kompozicijas įvairiems mokykloje, rajone organizuojamiems renginiams tarptautiniams projektams bei stovykloms. Nuo 1994 metų moko Joniškio moteris aktyvaus gyvenimo būdo, ji yra sporto klubo „Avantiūra+“ įkūrėja ir prezidentė. Vadovauja penkiems skirtingo amžiaus šokių kolektyvams, yra aktyvi Lietuvos moterų sporto asociacijos valdybos narė bei Lietuvos bendrosios gimnastikos asociacijos narė. Pati organizuoja įvairius sporto bei kultūrinius renginius, veda seminarus, dalinasi gerąja patirtimi. Nuolat tobulinasi: lanko ir dalyvauja įvairiuose seminaruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kad kuo daugiau pasisemtų naujų žinių ir galėtų jomis dalintis. Fizinio aktyvumo trūkumas šiomis dienomis didelė problema, todėl ši moteris stengiasi, kad ne tik ji, o kartu maži ir dideli žygiuotų fizinio aktyvumo keliu. Ji sugeba pritraukti, užimti, supažindinti bei motyvuoti žmones. „Šokis, judesys – gyvenimo prasmė“, – sako Lina Budrienė.

 

Joniškio ŽŪM ir manojoniskis inf.

Joniškio ŽŪM ir A. Raudonikio meno mokyklos nuotr. 

 


REKLAMA


 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai