2019-01-24, ketvirtadienis, 05:11.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Pakruojo rajono mokytojai gerosios patirties sėmėsi Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje

2018-03-23, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pakruojo rajono mokytojai gerosios patirties sėmėsi Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje

Tęsiasi programos „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ projekto „Mokinių skaitymo gebėjimų gerinimas Pakruojo rajono Balsių, Klovainių, Rozalimo ir Žemynos pagrindinėse mokyklose“ įgyvendinimas. 26 mokytojų delegacija iš Pakruojo rajono mokyklų atvyko į „Saulės“ pagrindinę mokyklą ir stebėjo 12 pamokų 5 – 10 klasėse – matematikos, rusų kalbos, gamtos ir žmogaus, geografijos, fizikos, informacinių technologijų bei integruotas pamokas – lietuvių kalbos – rusų kalbos – anglų kalbos, dailės – istorijos, gamtos ir žmogus – kūno kultūros.

 

Po pietų pertraukos vyko stebėtų pamokų aptarimas. Direktorius Tomas Armonavičius ir pavaduotoja ugdymui Lina Valiukienė pristatė gerąją patirtį „Mokyklos veiklos ypatumai, įtakojantys mokinių pasiekimus“, atsakė į kitus klausimus, diskutavo su kolegomis. Tai antrasis projekto dalyvių susitikimas.

 

„Saulės“ pagrindinės mokyklos inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Joniškieti, taip paprasta dar nebuvo!

 

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?