2019-01-24, ketvirtadienis, 02:54.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Paminėta Turizmo diena

2018-06-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Paminėta Turizmo diena

Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje vyko 5-9  klasių ugdymo diena „Turizmo diena“. Klasių vadovai organizavo veiklas, susijusias su turizmu bei profesijomis. Daugumos klasių veiklos vyko gamtoje. Mokiniai ne tik pramogavo, bet ir susitiko su įvairių profesijų atstovais.

 

Klasės smagiai bei išradingai  leido laiką Bariūnų kaimo parke, Bivainių miške, Žagarės Naryškino rūmuose ir nacionaliniame parke, Joniškio priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, Joniškio poilsio zonoje „Sidabra“, Joniškio A. Raudonikio meno mokyklos atvirame jaunimo centre. Mokiniai susipažino su gaisrininko-gelbėtojo, muziejininko-gido, vairuotojo, renginių organizatoriaus, gamtos apsaugos darbuotojo profesijomis. Po veiklų mokiniai grįžo į mokyklą kupini įspūdžių ir įgiję ne tik  patirties elgesio viešoje vietoje, bet ir žinių apie įvairias profesijas.

 

„Saulės“ pagrindinės mokyklos inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?