2019-03-20, trečiadienis, 23:42.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Pasirašytos vietos projektų vykdymo paramos sutartys

2018-03-21, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pasirašytos vietos projektų vykdymo paramos sutartys

Pasirašyta šeštoji ir paskutinė iš paramos sutarčių su pareiškėjais, pateikusiais paraiškas vietos projektams 1 kvietimo metu.

 

Kvietimas teikti vietos projektus buvo skelbiamas nuo 2017 m. vasario 15 d. pagal tris VPS priemones ir veiklos sritis: Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti, parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse pradėti ir NVO ekonominės veiklos skatinimas.

 

Šio kvietimo metu Joniškio VVG gavo 5 NVO paraiškas ir 6 verslo paraiškas. VVG administracijos darbuotojoms įvertinus kiekvienos paraiškos naudą ir kokybę bei lėšų tinkamumą, 10 paraiškų buvo pripažintos sukuriančiomis pakankamą pridėtinę vertę ir galėtų būti finansuojamos iš VPS lėšų.

 

Deja, paraiškų vertinimas Nacionalinėje mokėjimo agentūroje užtruko labai ilgai.  Joniškio VVG Projektų atrankos komitetas sprendimą dėl kvietimo Nr. 1 metu gautų vietos projektų paraiškų svarstymo ir paramos skyrimo galėjo priimti tik 2018 m. sausio 10 d.. Po pareiškėjų kantrybės išbandymų taip ilgai užsitęsusiu vertinimu ir po NMA „filtro“ buvo likę 6 vietos projektų paraiškos. Šiandien jos visos yra pasirašytos ir pradėtos įgyvendinti.

 

Pradedami įgyvendinti projektai

 

1.UAB „Grūdintė“ ne žemės ūkio ekonominės veiklos plėtra teikiant krūmų tvarkymo paslaugas (pareiškėjas UAB „Grūdintė“);

2.Konditerijos gaminių cecho įkūrimas Kalnelio k., Joniškio r. (pareiškėjas MB „Tuko skanėstai")

3. Per tradicinius amatus verslumo link (pareiškėjas Asociacija „Gasčiūnų kaimo bendruomenė“)

 4. Materialinės bazės kūrimas skatinant vietos gyventojus užsiimti aromatinių ir prieskoninių augalų auginimu ir apdirbimu naudojant džiovinimo, spaudimo bei garinimo technologijas (pareiškėjas Ziniūnų kaimo bendruomenė „Obelėlė“)

5. Materialinės bazės kūrimas, įtraukiant vietos gyventojus skalbti, džiovinti rūbus ir tvarkyti namus (pareiškėjas Linkaičių kaimo bendruomenė)

6. Ekonominės veiklos skatinimas Stupurų kaimo bendruomenėje (pareiškėjas Stupurų kaimo bendruomenė).

 

Joniškio VVG inf. 

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

 

 

Prekiaujame važiuoklės dalimis, stabdžių sistemos dalimis, variklių dalimis, akumuliatoriais, tepalais, filtrais, valytuvais, aušinimo skysčiais, langų plovimo skysčiais, automobilių kosmetika, automobilių aksesuarais, modeliniai kilimėliai, tepalai, filtrai motociklams.

NEMOKAMAS pristatymas Šiaulių apskrityje.

Tel. +37060188131

Tinklalapis  http://www.autopikis.lt/

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai