2019-02-16, šeštadienis, 04:03.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:37, leidžiasi 17:26, dienos ilgumas 9:48.

„Pasmerkti IV“ aktoriui joniškiečiui Arnui Butkui – nauji iššūkiai filmavimo aikštelėje ir tėvystėje

2018-05-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
„Pasmerkti IV“ aktoriui joniškiečiui Arnui Butkui – nauji iššūkiai filmavimo aikštelėje ir tėvystėje

Apie nusikalstamojo pasaulio užkulisius bei herojų gyvenimo kryžkeles pasakojančiame kultiniame TV3 seriale „Pasmerkti IV“ vaidmenis atlieka ne tik geriausi Lietuvos aktoriai, tačiau ir perspektyvūs televizijos naujokai.

 

Vienas tokių – nuoširdus, iš Joniškio kilęs teatro, kino bei televizijos aktorius Arnas Butkus, kuris atskleidžia, jog vaidmuo seriale jam yra ne tik naujas iššūkis, bet ir galimybė save atrasti iš kitų pusių. A. Butkų televizijos žiūrovai jau turėjo galimybę išvysti ne viename seriale. Aktorius vaidino serialuose „Rezidentai“ ir „Moterys meluoja geriau“. Vyras atskleidžia, kad vis dar jaučiasi televizijos naujoku, stengiasi į save sugerti kuo daugiau naudingos informacijos bei pasakoja apie savo kelią iki televizijos ekranų. „Į televiziją patekau dalinai aplinkybių, dalinai noro dėka. Seniai norėjau save išbandyti televizijos ekranuose, eidavau į kastingus, tačiau koją kišdavo gyvenimas Panevėžyje, nes būdavo sunku derinti laiką.

 

I

Iš pradžių, pavyko nusifilmuoti keliose reklamose, galiausiai patekau į filmą, kuriame gavau, kad ir nedidelį vaidmenį, tačiau tai buvo vienas rimtesnių mano žingsnių. Toliau sekė keli serialai, o į „Pasmerkti IV“ patekau režisieriaus dėka, kuris perskaitęs scenarijų nusprendė paskirti vaidmenį ir man. O šiaip, tas mano kelias kol kas dar labai menkas“, – juokėsi aktorius. A. Butkus ne tik neslepia pasitenkinimo dėl gauto vaidmens bet ir atskleidžia, jog jam tai tapo nemenku iššūkiu. Viena to priežasčių – personažas jam visiškai svetimas. „Mane šis vaidmuo labiausiai traukia todėl, kad visiškai nėra man artimas. Tai yra visiškas ieškojimas tinkamiausios išraiškos, nes niekada nesu buvęs tokiose situacijose. Stengiuosi klausyti režisieriaus, stebėti kolegas, viską įsivaizduoti per matytų filmų prizmę ar kokių nors kriminalinių laidų, kuriose buvo rodyti panašaus tipažo žmonės“, – atskleidė A. Butkus.

 

 

Šie metai aktoriui yra iššūkis ne tik vaidyboje – vos prieš kelis mėnesius A. Butkus su žmona, taip pat žinoma aktore Justina Žiogaite-Butkiene, susilaukė pirmagimės, kuri aktoriaus teigimu pasiglemžia beveik visą likusį laiką. „Dabar laisvalaikio galima sakyti nėra, tiek dėl darbų, tiek dėl dukrytės, tai nebent vakariniai poros valandų pabūvimai, kuomet ramiai pasižiūri filmą, ar tiesiog ilsiesi“, – pasakojo aktorius. Tiesa, paklaustas, kaip viską sekasi suderinti gyvenant aktorių šeimoje, A. Butkus neslepia, kad yra tiek savų pliusų, tiek minusų.

 

„Mums su Justina gyventi pavyksta labai puikiai, gerai sutariam ir vienas kitą papildom, nes patys esame gan skirtingi – tai ir traukia. Bendrai, dviems aktoriams gyventi yra lengviau todėl, kad abu žinom, kas tai yra per darbas, kiek jis gali užtrukti, kas jame vyksta. Jeigu televizijoje vaidini įsimylėjusį, tai nesukelia nesusipratimų. Būna žmonės klausia: kaip tau žmona leidžia? O pas mus nėra ko leisti, tai yra darbas ir mes abu tai suprantam. Taip pat, yra pagalba, mes galime vienas kitam tiesiai šviesiai išsakyti kritiką, kas tikrai labai padeda.

 

 

Sunkiau tik dėl laiko, užimtumo. Negali susikurti tikslesnių planų, nes nežinai, ar tau reikės išvažiuoti penktą ryto ar vakarop, todėl turime derinti tarpusavyje laiką ir projektus“, – tikino A. Butkus. Nors mažylė pasaulį išvydo dar visai neseniai, aktorius tikina, jog jau yra keli dalykai dėl kurių su žmona jie sutarė – dukrytės į aktorystę nestums. „Viską ji rinksis pati ir konkrečios įtakos nesistengsim daryti. Planas nebent toks, kad stengsimės ją supažindinti su kuo daugiau dalykų, pats irgi domiuosi tiek fizika, tiek informatika, tai norėtųsi tiesiog parodyti tai, ką patys suprantam, kas tuose moksluose įdomu, o ką ji rinksis, tai jos asmenybė formuosis ir tuomet ji pati nuspręs“, – tikino aktorius.

 

Po ketverių metų pertraukos serialo „Pasmerkti“ ketvirtoji dalis ir toliau pasakoja kraują kaitinančią istoriją apie nusikalstamo pasaulio užkulisius, įtakingų mafijos lyderių konfliktus ir pavojų kupiną herojų gyvenimą. Naujojo sezono veiksmas vystosi praėjus keliems metams po kruvinųjų įvykių, kuomet Lorensas susisprogdino mašinoje, taranuodamas priešus. Lorensas išgyveno, tačiau jo gyvenimas pasikeitė neatpažįstamai. Ne ką mažiau intriguoja ir kitų personažų gyvenimo vingiai – Neringa atsidurs ant mirties slenksčio, Kuperis užsiims slaptu nelegaliu verslu, o kruvinomis aferomis mylimiems veikėjams gąsdins nauji grėsmingi priešininkai – plėšikų Koganų šeima. Naujajame sezone ne tik aidintys šūviai, netikėti veikėjų likimai, nenutrūkstamas veiksmas, bet ir pavojingoje aplinkoje užgimę romantiški ir tyri jausmai. Seriale vaidmenis atlieka ne tik nauji nematyti veidai, bet ir toliau vaidina televizijos žiūrovų numylėtiniai Rolandas Boravskis, Josif Baliukevič, Tadas Gryn, Emilija Latėnaitė ir kiti žymūs aktoriai.

 

Parengta pagal Lrytas inf.

Nuotraukose epizodai iš filmavimo scenų

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?