2019-02-17, sekmadienis, 09:51.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:35, leidžiasi 17:28, dienos ilgumas 9:52.

Pasveikintas ilgaamžis karo veteranas

2018-07-12, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pasveikintas ilgaamžis karo veteranas

Joniškio rajono savivaldybėje 95-ojo jubiliejaus proga pasveikintas Antrojo pasaulinio karo veteranas Juozas Šiurna. Prie sveikinimų prisijungė karo dalyvių Joniškio rajone organizacijos nariai bei patys karo veteranai.

 

Su garbingu jubiliejumi J. Šiurną sveikino Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, linkėjo visad išlikti geros nuotaikos, stiprios sveikatos ir ilgų gyvenimo metų. Antrojo pasaulinio karo dalyvių organizacijos Joniškio skyriaus Garbės pirmininkė Bronislava Petniūnaitė priminė, jog šiuo metu rajone gyvena tik 9  karo dalyviai, o prieš penkerius metus buvo 23. Šiemet dar bus minimas ne vienas garbus jų jubiliejus.

 

Nuoširdžiausius sveikinimus ir linkėjimus išsakė Antrojo pasaulinio karo dalyvių organizacijos Joniškio skyriaus nariai bei atvykę pasveikinti patys karo veteranai Vaclovas Norkevičius ir Vacys Nemunis.

 

Karo veteranas J. Šiurna  prisimena, kai į karą išėjo dar 1944 metų spalį, dalyvavo mūšiuose prie Liepojos (Latvija). Priešakinėse fronto linijose kovoti jam neteko, sako, jei būtų tekę, dabar nekalbėtume. II Pasaulinio karo dalyvių Joniškio rajone organizacijos sekretorius Jonas Ivanauskas sako, jog šie žmonės yra istorijos liudininkai, o į karą jie turėjo eiti, niekas jų nuomonės neklausė.

 

J. Šiurna gimė šeimoje, kurioje augo aštuoni vaikai: keturi broliai ir keturios seserys, iš kurių likę tik trys. Paklausus apie gyvenimo būdą, prisimena, jog visad anksti keldavosi, mėgsta šokti ir dainuoti. Daugelis jį pažįsta kaip linksmo būdo žmogų. Šiuo metu gyvena vienas, gali pasidžiaugti dukromis  – Angele ir Roma, sūnumis – Kęstučiu ir Vytautu.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.

Linos Šutkienės nuotr.

 

Pirmoje eilėje iš kairės: Antrojo pasaulinio karo dalyviai Vaclovas Norkevičius, Juozas Šiurna, Vacys Nemunis; antroje eilėje iš kairės  mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, toliau Jonas Ivanauskas, Bronislava Petniūnaitė, sūnus Kęstutis, Juozas Gilys, Aušra Valatkienė, sūnus Vytautas, Dzintra Elga Staniulienė.

 

Antrojo pasaulinio  karo veteranai Vaclovas Norkevičius, Vacys Nemunis kartu su Bronislava Petniūnaite sveikina 95 metų jubiliejaus proga Juozą Šiurną.

 

Joniškio rajono mero pavaduotoja V. Aleknavičienė kartu  su J. Šiurna, jo sūnumis Kęstučiu ir Vytautu, su II Pasaulinio karo dalyvių organizacijos nariais.

 


REKLAMA


 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?