2019-03-23, šeštadienis, 17:10.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:12, leidžiasi 18:36, dienos ilgumas 12:23.

Pavasario muzikos vakaras sielai Žagarės vyšnių sode. Apsilankykite – nenusivilsite

2018-05-21, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pavasario muzikos vakaras sielai Žagarės vyšnių sode. Apsilankykite – nenusivilsite

Jau tradicinių tampantis akustinės muzikos vakaras šį kartą Jus pasitinka su didele porcija geros, įdomios ir kokybiškos muzikos. Jums tereikia pasirūpinti kėdutėmis, pledais, ar kitokiomis patogaus klausymosi priemonėmis ir laiku atsirasti Žagarės vyšnių sode. O kokybišką ir prasmingą laiką mes Jums garantuojame!

 

Sunku patikėti, bet visas šitas gėris - nemokamai! Praleisti šitokią proga - nedovanotina! Laukiame gegužės 26 d.

 

16.00 val. - ANDRIUS ZALIESKA-ZALA

 

Andrius geriau žinomas kaip grupės "Arbata" vokalistas, idėjinis vadas ir dvasinis guru, gros kartu su gitaristu Povilu Raču ir kviečia į koncertą. Tai atlikėjas mėgstantis eksperimentuoti garsais, įvairias muzikiniais stiliais. Visada įdomu spėlioti, kaip gi šį kartą skambės Zalos pasirodymas. Bet gal geriau nespėliokim, o tiesiog išgirskime patys!

 

17.00 val. - KAZIMIERAS LIKŠA

 

Kazimieras Likša - muzikantas, dainų ir tekstų autorius, buvusios roko grupės „Karma“ įkūrėjas ir idėjinis lyderis. Muzikinę karjerą pradėjo pasirodydamas Andriaus Mamontovo „1000 koncerto ture“ 2009 metais, šitaip surado didžiąją dalį savo klausytojų, kurie iki šiol ateina į Kazimiero koncertus. Prieš tris metus pradėjo solinę karjerą, o 2018 metais nominuotas M.A.M.A. apdovanojimui “Metų atlikėjas” kategorijoje.

 

18.00 val. - "KAMANIŲ ŠILELIS"

 

Indie, neo, eksperimentinio folko grupė Kamanių šilelis yra viena originaliausių gupių dabartinėje lietuviškos muzikos scenoje. Savęs ieško tautų muzikoje, lietuviškame folklore, šiaurės ir pietų skambėjime, bei žodžio subtilume.

 

Duetą sudaro du multiinstrumentalistai: Kamilė Gudmonaitė ir Mantas Zemleckas. Kurdami savo muziką jie semiasi įkvėpimo tiek iš lietuviškos liaudies muzikos, tiek iš pasaulinio folkloro ir visą tai sumaišo su indie, eksperimentiniais garsais, ar tiesiog vandens teškėjimu.

 

Vienas muzikos kritikas yra pasakęs, kad Kamanių šilelis yra būtent ta grupė, kurią turėtume parodyti užsienio klausytojams, ieškantiems unikalios lietuviškos muzikos. Grupė dainuoja tik lietuviškai, tačiau jų hipnotizuojantys tekstai ir muzikos garsai yra suprantami net ir nemokantiems šios kalbos.

 

19.00 val. - "BALTASIS KIRAS"

 

Rokenrolo grupė, kurios pavadinimas atsirado dėl atsitiktinai įsigytos kuprinės, kurios firmos pavadinimas buvo lygiai toks pat – Baltasis Kiras. Grupės sudėtis nuo įsikūrimo pradžios kito, tik niekada nesikeitė jos įdėjinis lyderis, tikrų tikriausias Kiras – Tautvydas Augustinas. Jis sako, kad „Baltasis Kiras“ netgi ne grupė, o labiau reiškinys ir kiekvienas koncertas – savotiškas skrydis. Muzika, jo manymu, padeda atsiplėšti nuo kasdienybės ir savotiškai gydo. „Muzikantas – tam tikros pakraipos gydytojas, padedantis visiems, kurie pas jį apsilanko“, – sako Augustinas, dirbęs įvairiose srityse (nuo archeologinių kasinėjimų iki grafinio dizaino), tačiau pagaliau leidęs muzikai diktuoti jo gyvenimo ritmą. Vyšnių sode išgirsite akustinį grupės lyderio Tautvydo pasirodymą.

 

Žagarės kultūros centro inf.

 

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai