2019-05-20, pirmadienis, 13:43.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:04, leidžiasi 21:24, dienos ilgumas 16:20.

Pažintinis vizitas Suomijoje ir Estijoje

2018-05-24, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pažintinis vizitas Suomijoje ir Estijoje

Mato Slančiausko progimnazijos logopedė Rita Padgurskienė lankėsi Suomijoje ir Estijoje. Vizito tikslas – susipažinti su šių šalių vykdomomis neformaliojo vaikų švietimo programomis, darbo su vaikais principais ir metodais. Pažintiniame vizite dalyvavo laisvieji mokytojai ir jaunimo centrų koordinatoriai iš visų Lietuvos regionų. Joniškį atstovavo Rita Padgurskienė, kuri kaip laisvoji mokytoja vadovauja progimnazijoje veikiančiame keramikos būreliui.

 

 

Vizito metu buvo aplankytos Suomijos ir Estijos švietimo ir kultūros ministerijos, kuriose pristatyti neformaliojo vaikų švietimo organizavimo ir finansavimo principai. Helsinkyje vyko susitikimas su organizacijos Guides and Scouts of Finland valdybos nariais. Pristatytos organizacijos vykdomos veiklos. Aptarti stovyklų vaikams organizavimo ir vykdymo principai, vyko aktyvi diskusija. Helsinkio miesto Jaunimo skyriuje supažindino su neformaliojo vaikų švietimo organizavimo principais Helsinkio mieste. Kadangi Estijos švietimo ir kultūros ministerija yra Tartu mieste, aplankytas jame esantis AHHAA mokslo centras, apžiūrėtos jame organizuojamos veiklos, edukacinės programos, organizatoriai įtraukė apsilankymą šiame centre esančiame planetariume. Aplankytas Tartu aplinkos apsaugos švietimo centras su edukacinėmis erdvėmis gamtai pažinti. Lille Maja jaunimo centre vykdomos veiklos jaunimui nuo 14 iki 29 metų. Dirba savanoriai iš užsienio. Centras atviras jaunimui nuo ryto iki vakaro. Vizitas baigėsi prie Talino esančioje Kloogaranna jaunimo stovykloje, kurioje vyko susipažinimas su Kloogaranna jaunimo stovyklos kompleksu ir veikla. Taip pat vyko vizito apibendrinimas, refleksijos.

 

 

Kelionė buvo įdomi ir naudinga, ypač dėl vaikų stovyklų organizavimo. Vizitas buvo finansuojamas Švietimo ir mokslo ministerijos, Švietimo mainų paramos fondo ir projekto TAPK lėšomis.

 

Mato Slančiausko progimnazijos inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai