2019-01-24, ketvirtadienis, 03:00.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Pirmąkart Joniškyje organizuotas parodomasis renginys „Sporto spektras“

2018-05-29, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pirmąkart Joniškyje organizuotas parodomasis renginys „Sporto spektras“

Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje  pirmąkart vyko Joniškio rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inicijuotas ir Sporto centro organizuotas renginys  „Sporto spektras“.

 

Prie šachmatų stalų, gryname ore įsikūrė šachmatų mėgėjai, kuriems vadovavo  šalies korespondentinių šachmatų varžybų prizininkas Virgilijus Braziulis. Daugelis turėjo galimybę  pažaisti ne tik šachmatais, bet ir šaškėmis. Pamokėles apie šį žaidimą vedė gasčiūnietis Stasys Rimdžius. Netoliese stalo teniso atstovai, vadovaujami trenerio Romualdo Franckaičio,  surengė rakečių ir kamuoliukų parodą ir vykdė parodomąją stalo teniso žaidimo pamoką. 

 

Į svečius buvo atvykę žolės riedulininkai  iš Šiaulių „Klevo" sporto mokyklos. Jie  kartu su Sporto centro trenere Birute Žąsiniene surengė parodomąją žolės riedulio žaidimo pamoką ir varžėsi įvairiose rungtyse. Tinklinio mėgėjai turėjo progą sudalyvauti pamokoje „Kaip žaisti tinklinį 2x2 ir 3x3“, o tinklinio paslaptimis dalijosi treneris Romas Uždavinys.

 

Karate  sporto šakos atstovai, vadovaujami trenerio Gintaro Melinio, surengė masinį parodomąjį kata varžybų  pasirodymą ir demonstravo, kaip vykdomos šios sporto šakos varžybos kata ir kumite rungtyse. Į svečius buvo atvykę ir Šiaulių shotokan karate sporto klubo nariai.

 

Krepšinio treneris Deividas Vištaitis į sporto salę kvietė šios sporto šakos gerbėjus.  Jaunieji krepšininkai dalyvavo parodomose varžybose  3 prieš 3.

 

Sporto centro  ir sporto klubo „Avantiūra +“ šokėjos  (vad. Lina Budrienė),  šoko parodomuosius šokius ir demonstravo pratimus lankstumui gerinti.

 

Lengvaatlečiai, vadovaujami trenerių Ruslano Prokopenkos,  Petro Veikalo ir Virginijos Butautienės, dalyvavo jėgos ištvermės  ir pratimų per kopėtėles pamokoje bei 30 metrų bėgimo varžybose.

 

Jaunieji futbolininkai  žaidė mini futbolo draugiškas varžybas, o imtynių sporto  salėje treneris Rytis Keršys surengė graikų – romėnų imtynių parodomąją treniruotę.

 

Maloniai nustebino naujos Joniškyje Kangoo Jumps sporto (vad. Aušra Pavelkienė)  šakos entuziastės, kurios, skambant nuotaikingai muzikai, sušoko jėgos ir ištvermės reikalaujantį šokį.

 

 

Sporto klubas „Čia ir dabar“  pristatė stendą apie „Belojar" natūralaus vystymosi sistemą.

 

Visi norintys  galėjo užeiti į Všį „Varūna“ sporto klubo patalpas ir susipažinti su sunkiosios atletikos, kultūrizmo sporto šakų specifika.

 

Nuotaikingai  šventei baigiantis, varžybų nugalėtojai apdovanoti diplomais ir Sporto centro prizais. Planuojama, kad tokia šventė galėtų vykti kiekvienais metais.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?