2019-01-24, ketvirtadienis, 04:38.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Plikiškių biblioteka renginių ciklu pasitinka Valstybės jubiliejų

2018-02-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Plikiškių biblioteka renginių ciklu pasitinka Valstybės jubiliejų

Plikiškių biblioteka, pasitikdama Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį, prisijungė prie Joniškio kultūros centro inicijuotos pilietiškumo akcijos „Laisvės skrydis“. Vasario 2 dieną bibliotekininkė kartu su Plikiškių kaimo bendruomenės „Šaltinis“ pirmininku Vaclovu Martinaičiu pagamino Lietuvos vėliavos spalvomis papuoštus paukščius ir įkurdino juos pievelėje prie Plikiškių kaimo kryžiaus. Šie paukščiai pasitinka kiekvieną, atvykstantį į kaimą, ir primena apie artėjantį prasmingą valstybės jubiliejų.

 

Nuo vasario 1 dienos veikia senovinių daiktų paroda „Daiktai, menantys šimtmetį“. Parodos eksponatai iš buvusios Kalvių mokyklos muziejaus fondų supažindina lankytojus su senoviniais namų apyvokos daiktais. Bibliotekoje vedami edukaciniai pokalbiai mokiniams apie šių daiktų paskirtį.

 

 

Demonstracinėje sienelėje lankytojus pasitinka piešinių paroda „Šimtmečio Lietuva mano akimis“. Džiugu, kad savo darbus šiam gražiam valstybės jubiliejui sukūrė ne tik mažieji skaitytojai, bet ir suaugusieji.

 

 

Renginių ciklą, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui, užbaigs vasario 15 dieną bibliotekoje organizuojama vaizdo medžiagos peržiūra ir aptarimas „Istorinės atminties valanda“. Ta pačia proga bus pristatytas ir kraštotyrinis darbas „Plikiškių kaimo praeitis, dabartis, žmonės“.

 

                                 Aušra Kriščiūnienė,

                              Vyresn. bibliotekininkė 

 


REKLAMA


 

Granuliniai 12-75kw katilai su 5 metų garantija

 

 

 

Katilų gamintojas siūlo pilnai paruoštus naudojimui granulinių katilų komplektus, kuriuose naudojamas novatoriškas visiškai špyžinis degiklis Batory, užtikrinantis  ilgaamžišką veikimą. Šiame degiklyje galima deginti granules, sijotą anglį (frakcija iki 35mm) ir grūdus. Degiklio, katilo ir kitų būtinų sudedamų dalių veikimą kontroliuoja lietuviškas valdiklis Titanic.

 

Pasirinktinai galite įsigyti kambario temperatūros programatorių Pilot-G, kuriuo galėsite valdyti katilą nuotoliniu būdu. Esant poreikiui galite pasirinkti didesnį bunkerį. Katile galima deginti malkas, anglis ar briketes. Malkos dedamos ant grotelių, kurių konstrukciją jūs galite pasirinkti – špyžinę, špyžinę kombinuotą su vandens kontūro vamzdžiais  arba tik vandens kontūro vamzdžių.

 

Granulinis katilas Mocek turi keturis dūmų virtimus, dėl to šio katilo naudingo veiksmo koeficientas yra 87%. Visas katilo vidus pagamintas iš sertifikuotų 6mm storio karščiui atsparių metalo lakštų.
.

Privalumai:

*Paprasta priežiūra
*Komplektuojama su valdikliu ir ventiliatoriumi
*Degiklis ir šnekas yra špyžiniai
*Keturi dūmų virtimai
*Automatiškai gali deginti granules, anglį, grūdus
*Didelis naudingo veiksmo koeficientas
*5 metų garantija
*Tyliaeigė šneko pavara

Papildomos konsultacijos: +37067382003

Užsakymai: +37062029751

Internetinė svetainė www.mocek.lt

 

 

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?