2019-04-19, penktadienis, 03:57.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:06, leidžiasi 20:27, dienos ilgumas 14:21.

Policijai įkliuvo neblaivus Joniškio rajono medžiotojas

2018-10-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Policijai įkliuvo neblaivus Joniškio rajono medžiotojas

Šių metų spalio 9 d. 23 val. Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Šiaulių valdybos pareigūnai, vykdydami gyvosios gamtos kontrolės reidą Joniškio rajone, kelyje Žagarė–Juodeikiai–Šakyna sustabdė Subaru markės automobilį, kuriuo važiavo trys asmenys.

 

Automobilį vairavo neblaivus Joniškio r. gyventojas M. V., kuriam buvo nustatytas 2,63 promilės girtumas. Minėtame automobilyje taip pat važiavo ir Joniškio r. „Žagarės“ medžiotojų būrelyje medžiojęs, Kauno mieste registruotas pil. K. Z., kuriam nustatytas 1,94 promilės girtumas. Šis neblaivus „Žagarės“ medžiotojų būrelio medžiotojas su savimi gabeno į dėklą neįdėtą medžioklinį graižtvinį šautuvą (22 kalibro) bei 61 vnt. įvairaus kalibro šovinių. Ginklas bei šaudmenys laikinai paimti.

 

Policijos pareigūnai minėtą transporto priemonę nugabeno į automobilių stovėjimo aikštelę. Vairuotojas bei medžiotojas pristatyti į gydimo įstaigą kraujo tyrimams.

 

Surinkta medžiaga dėl neblaivaus medžiotojo Z. K. graižtvinio šautuvo ir šaudmenų gabenimo pažeidžiant Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo reikalavimus bus perduota Šiaulių apskrities policijos komisariatui. 

 

Primename, kad Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklėse nurodyta: „Ne medžioklės metu medžioklinis ginklas turi būti įdėtas į dėklą, šoviniai iš medžioklinio ginklo išimti“. Taip pat primename, kad Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymas draudžia: „Ginklą nešiotis, gabenti apsvaigusiam nuo alkoholio (0,4 promilės ir daugiau), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų. Tokiais atvejais ginklą iki ginklo laikymo vietos gali gabenti (jeigu ginklas gabenamas transporto priemone, ginklas gabenamas ne transporto priemonės salone) ginklo savininką, naudotoją lydintis neapsvaigęs nuo alkoholio, narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmuo, turintis teisę naudotis tokios kategorijos ginklu“.

 

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos inf. 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai