2018-11-17, šeštadienis, 04:47.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:53, leidžiasi 16:11, dienos ilgumas 8:17.

Pratęsiamas prašymų priėmimas dėl sensorinių pagalbos priemonių įsigijimo vaikams su sunkia negalia

2018-09-12, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pratęsiamas prašymų priėmimas dėl sensorinių pagalbos priemonių įsigijimo vaikams su sunkia negalia

Joniškio rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2018 metais tvarkos aprašu pratęsia prašymų priėmimą dėl sensorinių pagalbos priemonių įsigijimo vaikams su sunkia negalia.

 

Tvarkos aprašas patvirtintas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. liepos 11 d. įsakymu Nr. A1-360 „Dėl šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2018 metais tvarkos aprašo patvirtinimo“.

 

Savivaldybės administracija, gavusi pareiškėjų prašymų dėl sensorinių pagalbos priemonių įsigijimo, kreipsis į Neįgaliųjų reikalų departamentą dėl papildomų valstybės biudžeto lėšų skyrimo.

 

Primename, kad pagal tvarkos aprašą šeimoms sudaryta galimybė įsigyti sensorinių pagalbos priemonių, kuriomis naudojantis tenkinami vaiko su sunkia negalia, turinčio sensorinių sutrikimų, fiziniai ir (ar) emociniai poreikiai ar pojūčiai. Tai gali būti pasunkintos antklodės, liemenės, batutai, sūpynės, hamakai, kamuoliai ir pan. Šių priemonių įsigijimui būtina pateikti gydytojo pažymą.

 

Pareiškėjas laisvos formos prašymą įsigyti sensorines pagalbos priemones pateikia savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriui (107 kab.) (toliau – prašymas). Prašyme pareiškėjas nurodo savo vardą, pavardę, vaiko su sunkia negalia, kuriam prašoma sensorinių pagalbos priemonių, vardą ir pavardę, gyvenamąjį adresą.

 

Kartu su prašymu pareiškėjas pateikia šiuos dokumentus ar jų patvirtintas kopijas:

 

vaiko su sunkia negalia neįgaliojo pažymėjimo kopiją, jeigu Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – NDNT) duomenų bazėje nėra informacijos apie nustatytą neįgalumo lygį;

 

vaiko su sunkia negalia ir pareiškėjo asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

 

išrašą iš asmens medicinos dokumentų (forma Nr. 027/a „Medicinos dokumentų išrašas / siuntimas“, patvirtintą Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2014 m. sausio 27 d. įsakymu Nr. V-120 „Dėl privalomų sveikatos statistikos apskaitos ir kitų tipinių formų bei privalomų sveikatos statistikos ataskaitų formų patvirtinimo“ (toliau – Forma Nr. 027/a), kad vaikui su sunkia negalia reikalingos sensorinės pagalbos priemonės (jei planuojama įsigyti sensorines pagalbos priemones);

 

Prašymai dėl sensorinių priemonių įsigijimo vaikams su sunkia negalia papildomai priimami iki 2018 m. spalio 8 d.

 

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyrių (107 kab.) arba tel. (8 426) 69 154.

 

Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus informacija

 


REKLAMA


 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Jei šiandien vyktų rinkimai į Joniškio rajono tarybą, kuriai politinei jėgai atiduotumėte pirmenybę