2020-06-01, pirmadienis, 14:54.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:48, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:54.

Premjeras lankėsi Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioniniame padalinyje

2019-05-09, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Premjeras lankėsi Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioniniame padalinyje

Gegužės 2 d. LR Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Joniškio rajono savivaldybės meras  Vitalijus Gailius, tarybos narė Rimantė Misiūnienė apsilankė Valstybinių miškų urėdijos (VMU) Joniškio regioniniame padalinyje (Beržininkų k. Joniškio r.), kur susitiko su VMU direktoriumi Mariumi Pulkauninku, jo pavaduotoju Valdu Kaubre, Joniškio regioninio padalinio vadovu Raimondu Bernotu ir viso regioninio padalinio (Joniškio r. ir Pakruojo  r.) miškininkais.

 

Joniškio regioninio padalinio vadovas Raimondas Bernotas trumpai pristatė padalinio veiklą, vykdomus darbus ir rezultatus, trumpai apžvelgė pirmo ketvirčio pasiektus rodiklius. Susitikimo metu kalbėta apie valstybinių miškų urėdijai  priklausančius profesionalios medžioklės ploto vienetus, diskutuota dėl  tolimesnės ploto vienetų vizijos, akcentuota, kad sprendimai bus daromi pasitarus ir pasikonsultavus su išmanančiais savo darbą specialistais. Kelti klausimai apie miško reformą ir miško kirtimus, kalbėta, kad miškai turi būti naudojami racionaliai ir efektyviai, pažadėta šia tema ateityje padiskutuoti miškų ūkio konsultacinėje taryboje.

 

Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius bendruomenės vardu padėkojo Joniškio ir Pakruojo rajonų miškininkams už sutvarkytas ir prižiūrėtas poilsio vietas rajone ir paprašė prisidėti prie istorinės atminties išsaugojimo, įamžinant dvi istorines vietas, kuriose kažkada yra buvę partizanų žieminės. Rajono meras taip pat domėjosi  regioninio padalinio medelyno ateitimi. Medelyno vadovas Bronislovas Steponavičius informavo, kad medelyną reiktų išlaikyti ir jie jau yra apsirūpinę miško sodinamąja medžiaga, duotas leidimas iš vadovybės pasėti ir auginti apie 800 tūkst. daigų.

 

Susitikimo metu LR Minisras Pirmininkas Saulius Skvernelis domėjosi susirinkusių padalinio miškininkų nuomone apie vykdomą ir įvykusią reformą. Valstybinių miškų urėdija  2018 metais apjungė visas 42 šalies urėdijas, o dabar jų skaičius sumažėjo iki 26 regioninių padalinių.

 

                                                                                                           Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius
 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai