2020-08-06, ketvirtadienis, 05:06.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:39, leidžiasi 21:07, dienos ilgumas 15:27.

Prie Joniškio pėsčiųjų perėjų – piešti įspėjamieji ženklai

2019-08-28, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Prie Joniškio pėsčiųjų perėjų – piešti įspėjamieji ženklai

Eismo įvykiai, kai gatvėje partrenkiamas pėsčiasis, dažnai sulaukia audringos visuomenės reakcijos. Nors daugeliu atvejų dėl pėsčiųjų sužeidimų kaltinami transporto priemonių vairuotojai, tačiau ir pėstieji ne visada rūpinasi savo saugumu ir laikosi Kelių eismo taisyklių.

 

Nereti atvejai, kad pėstieji, eidami per perėją, kalba telefonu, rašo žinutes, per ausines klausosi muzikos, galvą būna užsidengę gobtuvu ir į perėją žengia nesižvalgydami. Dauguma tokių pėsčiųjų įsitikinę, kad vairuotojai turi juos pastebėti.

 

Nuo rugpjūčio 27 d. Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kartu su AB „Joniškio kelių tarnyba“ darbuotojais vykdo prevencinę akciją skirtą pėstiesiems ir dviratininkams. Prie Joniškio miesto pėsčiųjų perėjų nupiešti įspėjamieji ženklai - Nesinaudok mobiliuoju telefonu, Nulipk nuo dviračio ar paspirtuko ir Apsidairyk prieš eidamas į gatvę.

 

Policija primena, kad įžengti į važiuojamąją dalį pėstiesiems leidžiama tik po to, kai jie įvertina atstumą iki artėjančių transporto priemonių bei jų greitį ir įsitikina, kad tai saugu. Važiuojamojoje dalyje pėstieji neturi delsti ar stoviniuoti.

 

Rugsėjo pirmąją savaitę policijos pareigūnai ir policijos rėmėjai skirs didelį dėmesį moksleiviams – budės prie pėsčiųjų perėjų.


 

Šiaulių AVPK info.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai