2019-04-19, penktadienis, 03:48.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:06, leidžiasi 20:27, dienos ilgumas 14:21.

Priešrinkiminė pastaba: geriau konkuruoti gražiomis iniciatyvomis nei tarpusavio rietenomis

2018-10-28, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Priešrinkiminė pastaba: geriau konkuruoti gražiomis iniciatyvomis nei tarpusavio rietenomis

Kaip tu bekalbėtum, bet priešrinkiminis laikotarpis yra savotiškai žavus. Nes tas laikas skatina ne tik įvairias diskusijas, bet ir patrauklias iniciatyvas. Stebėti iniciatyvas kur kas maloniau nei klausytis tarpusavio rietenų, kurios jokios apčiuopiamos naudos rinkėjui neduoda, nebent priverčia prisidėti prie tų apsižodžiavimų ironiškais pašmaikštavimais.

 

O štai patrauklios iniciatyvos visus aplinkui daro geresnius, verčia pasitempti oponentus, tiesiog į gyvenimą įneša tam tikro pozityvo. Todėl maloniai nustebino Joniškio liberalų  projektas, kurio dėka Joniškio autobusų parkas lapkričio 1 dieną į Kalnelio ir Joniškio N. kapines veš nemokamai pagal sudarytą grafiką, kurį pridedame žemiau.  

 

Negatyviai nusiteikęs skaitytojas galėtų pasakyti, lengva susitarti su savivaldybės įmone UAB „Joniškio autobusų parkas“ kai esi valdžioje. Jeigu autobusų parko tądien patirtų sąnaudų liberalai nedengtų, tada šitaip galbūt ir  būtų galima sakyti. Bet tas išlaidas Joniškio liberalai pasirengę padengti. Beje, tą iniciatyvą ketinama  tęsti ir ateityje. Tad nuo to joniškiečiams blogiau ar geriau? Šių eilučių autoriaus manymu, nepakenktų ir daugiau panašių iniciatyvų. Ir smagu būtų, jei jomis pasižymėtų visos rinkimuose dalyvaujančios politinės jėgos.

 

Nemokamo autobusais vežimo į Kalnelio ir Joniškio N. kapines lapkričio 1-osios grafikas

 

 

Pranas Raščius

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai