2019-06-20, ketvirtadienis, 14:43.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Prieššventiniu laikotarpiu Joniškyje intensyviai darbavosi ilgapirščiai (1)

2018-12-26, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Prieššventiniu laikotarpiu Joniškyje  intensyviai darbavosi ilgapirščiai

Šventinės nuotaikos sūkury įvairiose prekybos vietose šurmuliavo pirkėjų gausa. Sutelkę dėmesį į prekių paiešką, žmonės prarado savisaugos įgūdžius. Tą puikiai yra perpratę kišenvagiai, kurie prieššventiniu laikotarpiu tapo ypač aktyvūs. Ten, kur žmonių spūstys, jie jaučiasi tarsi žuvys vandenyje. Pastaruoju metu jų suaktyvėjimas ypač jaučiamas buvo Joniškyje ir Šiauliuose.

 

Joniškyje, Livonijos g., esančioje dėvėtų drabužių parduotuvėje, gruodį užregistruotos net trys kišenvagystės. Visais atvejais nusikaltimai padaryti tomis dienomis, kai parduotuvėje vyko akcijos ir lankytojų čia buvo daug. Kai 80-metė Joniškio gyventoja gruodžio 10 d. išsirinko patikusias prekes ir jau norėjo prie kasos už jas mokėti, pastebėjo, kad jos rankinė atitraukta ir nebėra piniginės su 80-čia eurų. Rinkdamasi drabužius, moteris net nepajuto, kuriuo momentu ji buvo apšvarinta.

 

Po savaitės šioje pačioje parduotuvėje piniginių savo rankinėse pasigedo dar dvi moterys. Viena jų striukes matavosi ne kabinoje, o šalia jos. Tuo metu rankinė buvo padėta ant pasirinktų drabužių. Po matavimosi 66 metų moteris pastebėjo, kad jos rankinė atsegta ir piniginės nebėra. Kartu su ja joniškietė prarado ir 10 eurų. Kita tą pačia dieną šioje parduotuvėje apvogta moteris neteko 25 eurų. Minėtoje prekybos vietoje ilgapirščiams drąsiai jaustis padeda viena aplinkybė – vaizdo kamerų nebuvimas. Tad pirkėjams čia nėra saugu ir savo rankinių iš akiračio paleisti nederėtų nė sekundei.

 

manojoniskis inf.

 

 
 
Contact form

 

Tomas 2018-12-26 16:11:35 IP: 46.249.171.29

Kelintais metais ta bobute apvoge jeigu 80litu pasigedo ar yra dar kur litais galima atsiskaitineti?!

Šios dienos vardadieniai