2019-02-17, sekmadienis, 10:38.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:35, leidžiasi 17:28, dienos ilgumas 9:52.

Pristatyta kraštiečio dailininko Sigito Laurinavičiaus tapybos darbų paroda

2018-06-27, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pristatyta kraštiečio dailininko Sigito Laurinavičiaus tapybos darbų paroda

Baltojoje sinagogoje įvyko kraštiečio dailininko Sigito Laurinavičiaus tapybos darbų parodos „Laiko erozija“ pristatymas. Šia paroda prasidėjo Joniškio miesto dienos šventės „Šimtas sugrįžimų“ renginių maratonas, kuris truks visą savaitę.

 

Renginyje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis, kuris pasveikino tapytoją S. Laurinavičių atvykus į gimtą miestą ne tuščiomis, o su dovana kraštiečiams – kūrybinių darbų paroda. Meras linkėjo menininkui kūrybinių minčių, noro kurti ir nepritrūkti originalių idėjų.

 

Kaip teigia pats parodos autorius, „Laiko erozija“ – tai sąvoka, kuomet laikas gali gydyti, bet gali ir ardyti egzistuojančią problemą. „Ar  mes patys save pažįstame tame laike? Juk sunku matyti apibendrintą vaizdą to, kas vyksta dabar. Matome tik atskiras detales, sunkiai besisiejančias tarpusavyje, atrodančias padrikai. Žvelgiant iš toliau tokia „pikselių“ mozaika įgauna labiau apibendrintą vaizdą. Kuo didesnis atstumas, tuo aiškiau matomas ir suvokiamas vaizdas kaip visuma“ – aiškino autorius.

 

Joniškyje gimęs tapytojas mokėsi Šiaulių universitete. Jis yra dailėtyros magistras, Lietuvos dailininkų sąjungos narys, taip pat Žiemgalos krašto dailininkų grupės narys.

 

Renginio organizatoriaus, Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus, vardu direktorė Rasa Ališauskienė dėkojo dailininkui S. Laurinavičiui už išsamiai pristatytą parodą ir visiems prisidėjusiems prie renginio organizavimo.

 

Renginį vedė ir eiles deklamavo „Moteris Saulė 2017“ Vidutė Petraitienė.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Nuotraukos K. Šliauterio

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?