2019-04-23, antradienis, 05:26.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:57, leidžiasi 20:35, dienos ilgumas 14:38.

Pristatyti bendradarbiaujančių miestų verslai

2018-09-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pristatyti bendradarbiaujančių miestų verslai

Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, direktoriaus pavaduotojas Artūras Pališkevičius bei Joniškio rajono verslininkų asociacijos prezidentė Fausta Užkuraitienė dalyvavo Ungeni (Moldova) miesto dienose. Šių metų tema buvo skirta verslui. Net 10 bendradarbiaujančių miestų iš Latvijos, Rumunijos, Ukrainos, Gruzijos, Lenkijos, Izraelio, Prancūzijos, Lietuvos pristatė esamus verslus ir galimybes bendradarbiavimui.

 

Šių pristatymų tikslas sukurti bendradarbiaujančių miestų verslininkų elektroninę platformą, kurioje būtų galima rasti informaciją apie tame mieste vykdomas veiklas, užmegzti verslo ryšius, rengti bendrus verslo projektus.

 

Platformoje bus galima tiesiogiai bendrauti su verslininkais, užduoti rūpimus klausimus, organizuoti bendrus seminarus. Taip pat čia bus galima rasti verslo renginių kalendorių, kur kokia verslo paroda, renginys ar seminaras.

 

Joniškiečiai supažindino visus dalyvius su Joniškyje vykdomais verslais bei susipažino su kitų miestų vykdoma veikla. Tai tik pradinis laiptelis elektroninės platformos kūrime. Tikimasi, kad verslininkai išnaudos šią platformą savo verslo reklamai ir bendradarbiavimo galimybėms.

 

Mero pavaduotojos informacija

 


REKLAMA


 

 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai