2019-01-24, ketvirtadienis, 15:08.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Pristatyti rajono policijos veiklos rezultatai

2018-02-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Pristatyti rajono policijos veiklos rezultatai

Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Joniškio rajono policijos komisariato (PK) 2017 metų veiklos rezultatų aptarimas. Susitikime su policijos komisariatų vadovais, pareigūnais dalyvavo LR Seimo narys Vitalijus Gailius, Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis, savivaldybės administracijos darbuotojai, tarybos nariai, seniūnijų ir bendruomenių grupių atstovai.

 

PK viršininkas Eugenijus Takuševičius susirinkimą pradėjo vaizdo įrašu apie pokyčius ir darbo organizavimą, pristatė 2017 metų veiklos rezultatus ir pasidžiaugė vienais iš geriausių policijos reagavimo rodikliais Šiaulių apskrityje: pagal nusikalstamų veikų ištyrimą esančiu trečiu rezultatu (63 proc. išaiškinimu), itin geru vagysčių ištyrimo procentu (42 proc. registruotų vagysčių) ir tendencingu tokių nusikaltimų mažėjimu Joniškio rajone (2015 metais užregistruotos 144 vagystės, 2016 metais – 122, 2017 metais – 99).

 

 

PK viršininkas pabrėžė, kad nerimą kelia eismo įvykių padidėjimas, lyginant su 2016 metais, kai buvo 12 įvykių, o 2017 m. jau 23. Todėl, atsižvelgiant į tai, 2018 metais numatomas eismo saugumo užtikrinimas kaip vienas iš veiklos prioritetų.

 

Eu­ge­ni­jus Ta­ku­še­vi­čius sakė, kad 2017 me­tais ra­jo­ne iš vi­so re­gist­ruo­ti 4949 įvy­kiai, iš ku­rių maždaug  treč­da­lis fik­suo­ti mies­te. Pra­dė­ta 412 iki­teis­mi­nių ty­ri­mų, su­ra­šy­tas 3031 Ad­mi­nist­ra­ci­nių tei­sės pa­žei­di­mų pro­to­ko­las. Tuo tarpu Pak­ruo­jo ra­jo­ne re­gist­ruo­ta apie 5500, Rad­vi­liš­kio ra­jo­ne – apie 12 tūks­tan­čių, Šiau­liuo­se – apie 26 tūks­tan­čius įvy­kių.

 

 

 

Iš re­gist­ruo­tų rajone 412 nu­si­kal­ti­mų išaiš­kin­ti 284 ar­ba – 63 pro­cen­tai, kai­my­ni­nia­me Pak­ruo­jo ra­jo­ne – 63,9 pro­cen­to, Ra­sei­nių ra­jo­ne – 64 pro­cen­tai. Pagal išaiškintus nusikaltimus Jo­niš­kio ra­jo­nas yra tre­čias ap­skri­ty­je. La­bai ge­ras – net 74,3 – bu­vo išaiš­ki­na­mu­mo eko­no­miš­ku­mo pro­cen­tas, ku­ris ro­do, kad ko­mi­sa­ria­te ra­cio­na­liai pa­skirs­to­mi dar­bai, ge­rai bend­ra­dar­biau­ja­ma su pro­ku­ra­tū­ra. Joniškio rajono policijos komisariato re­zul­ta­tai šio­je sri­ty­je ge­res­ni nei vi­du­ti­niš­kai Šiau­lių ap­skri­ty­je (64,2 pro­cen­to) ir vi­du­ti­niš­kai ša­ly­je (56,7 pro­cen­to).

 

Tarp nu­si­kals­ta­mų vei­kų dau­giau­sia, apie treč­da­lį, su­da­rė smur­to ar­ti­mo­je ap­lin­ko­je at­ve­jai (135 įvy­kiai), fik­suo­tos 99 va­gys­tės (26 pro­cen­tai), 52 (14 pro­cen­tų) – ne­blai­vūs vai­ruo­to­jai, ku­rių krau­jy­je nu­sta­ty­ta dau­giau kaip 1,5 pro­mi­lės al­ko­ho­lio.

 

Jo­niš­kio ra­jo­no pa­rei­gū­nai praė­ju­siais me­tais 90 pro­cen­tų lai­ku at­vy­ko į svar­biau­sius, A ka­te­go­ri­jos įvy­kius, į ku­riuos pri­va­lu at­va­žiuo­ti per 12 mi­nu­čių, 2016 me­tais lai­ku spė­ta rea­guo­ti į 87 pro­cen­tus to­kių įvy­kių.

 

 

 

Pristačius veiklos rezultatus, žodis buvo suteiktas Seimo nariui V. Gailiui. Išreikšdamas miesto bendruomenės nuoširdžiausią padėką, Seimo narys pabrėžė, kad svarbiausia ne statistika, o žmonių pasitikėjimas. Palinkėjo pareigūnams kokybiškų tyrimų, kad visuomenė žinotų, jog visi nusikaltimai bus išaiškinti.

 

Joniškio rajono savivaldybės meras G. Čepulis pasidžiaugė gerais Joniškio policijos rezultatais, tarpusavio bendradarbiavimo ryšiais, bendrai vykdomomis programomis, pagerėjusiu policijos aprūpinimu.

 

AVPK viršininkas Ramūnas Sarapinas, apibendrindamas rezultatus ir išsakytas mintis, pabrėžė, kad policijos darbą vertina ne policijos pareigūnai, o pati bendruomenė. „Svarbiausia, kad čia gyvenantys žmonės jaustųsi saugūs“, – teigė AVPK viršininkas.

 

 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf. ir nuotr.

manojoniskis inf.

 


REKLAMA


 

Granuliniai 12-75kw katilai su 5 metų garantija

 

 

 

Katilų gamintojas siūlo pilnai paruoštus naudojimui granulinių katilų komplektus, kuriuose naudojamas novatoriškas visiškai špyžinis degiklis Batory, užtikrinantis  ilgaamžišką veikimą. Šiame degiklyje galima deginti granules, sijotą anglį (frakcija iki 35mm) ir grūdus. Degiklio, katilo ir kitų būtinų sudedamų dalių veikimą kontroliuoja lietuviškas valdiklis Titanic.

 

Pasirinktinai galite įsigyti kambario temperatūros programatorių Pilot-G, kuriuo galėsite valdyti katilą nuotoliniu būdu. Esant poreikiui galite pasirinkti didesnį bunkerį. Katile galima deginti malkas, anglis ar briketes. Malkos dedamos ant grotelių, kurių konstrukciją jūs galite pasirinkti – špyžinę, špyžinę kombinuotą su vandens kontūro vamzdžiais  arba tik vandens kontūro vamzdžių.

 

Granulinis katilas Mocek turi keturis dūmų virtimus, dėl to šio katilo naudingo veiksmo koeficientas yra 87%. Visas katilo vidus pagamintas iš sertifikuotų 6mm storio karščiui atsparių metalo lakštų.
.

Privalumai:

*Paprasta priežiūra
*Komplektuojama su valdikliu ir ventiliatoriumi
*Degiklis ir šnekas yra špyžiniai
*Keturi dūmų virtimai
*Automatiškai gali deginti granules, anglį, grūdus
*Didelis naudingo veiksmo koeficientas
*5 metų garantija
*Tyliaeigė šneko pavara

Papildomos konsultacijos: +37067382003

Užsakymai: +37062029751

Internetinė svetainė www.mocek.lt

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Ispaniški vytinti kumpiai tiesiai į namus

 

 

Ispaniški vytinti kumpiai laikomi kulinariniu paveldu ir Lietuvoje, tai ne tik skanus delikatesas ant pietų stalo, bet ir puikiai pritaikyta dovana. Dėl savo išskirtinės kokybės, juos yra pamėgę ir mūsų nuolatiniai pirkėjai. Kumpis tiesiog tirpsta burnoje, dėl švelnios tekstūros ir intensyvaus skonio. Mūsų siūlomas sertifikuotas ispaniškas kumpis yra natūraliai brandinamas. Naudojami gamtos ištekliai: kalnų oras, natūrali drėgmė ir kumpiui tinkamiausia temperatūra. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra supažindinti su išskirtinio skonio kokybe. Siūlome dvejas kumpių rūšis, taip pat vakumuotą iškaulėtą galinės kojos kumpį ir „Chorizo dešras”.

 

 

*Siūlomos kumpių rūšys:


Priekinės kojos mentė "Paletilla Bodega" – 1 kg/ 11,5 €, vytinimo laikas 9-12 mėn.
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 4,5 kg iki 5,5 kg. 

Galinės kojos kumpis "Jamon Gran Reserva" –  1 kg/ 15 €, vytinimo laikas 18-24 mėn. 
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 6,5 kg iki 8 kg

Stovas ir pjaustymo peilis ( komplektas) – 14 €

 

 

 

*VILNIUJE vytinto kumpio pristatymas į namus NEMOKAMAS!
*Prekių atsiėmimo adresas: 
Vytenio g. 50, Vilnius. Dirbame iki 18 val. 
*Į kitus miestus siunčiame NEMOKAMAI kurjeriu, prekės pristatomos per 1-2 d.d. *Galimybė atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes.

Daugiau informacijos:  +370 607 88 656
El.paštas: 
info@seranas.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė: WWW.SERANAS.LT

Sekite naujienas: www.facebook.com/seranas.lt

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?