2019-02-22, penktadienis, 16:33.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Projekto ,,Atrask save” dalyviai jau devintą kartą apsilankė rajono savivaldybėje

2017-12-29, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Projekto ,,Atrask save” dalyviai jau devintą kartą apsilankė rajono savivaldybėje

Joniškio rajono savivaldybės administracijoje jau devintą kartą lankėsi projekto ,,Atrask save” dalyviai. Jaunimas susipažino su politikų ir rajono savivaldybės administracijos darbu. Su projekto dalyviais bendravo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis, administracijos direktorius Aivaras Rudnickas, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Infrastruktūros skyriaus Ūkio poskyrio vedėja Danutė Danasienė, Socialinės paramos skyriaus specialistė  Stasė Jurgelienė.

 

 

Susitikimo metu diskutuota apie tai, ką reikėtų daryti, kad jaunimui rajone būtų geriau ir įdomiau gyventi, kad jis neišsivažinėtų po platų pasaulį, o liktų dirbti ir kurti gimtajame krašte.

 

Vilma Bartašienė,

Jaunimo reikalų koordinatorė

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

 

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

 

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?