2019-04-19, penktadienis, 04:24.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:06, leidžiasi 20:27, dienos ilgumas 14:21.

Projekto lėšos – turiningesniems bendruomenės susitikimams

2018-10-25, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Projekto lėšos – turiningesniems bendruomenės susitikimams

Linkaičių kaimo bendruomenė sulaukė finansinės paramos savo materialinei bazei stiprinti. Šių metų pavasarį pasiekė žinia iš LR žemės ūkio ministerijos – Linkaičių kaimo bendruomenės projektas „Materialinės bazės stiprinimas Linkaičių kaimo bendruomenėje“ pateko tarp laimingųjų projektų.

 

Šiems projektams ministerija skyrė 2 749,34 Eur valstybės paramą pagal žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros skatinimo programos priemonę „Parama kaimo bendruomenėms“. Prie materialinės bazės stiprinimo Linkaičiuose dar 390 Eur iš biudžeto pridėjo Joniškio rajono savivaldybė.

 

Pasak kaimo bendruomenės pirmininkės Lauros Damasickienės, nors bendruomenė įsikūrusi 2002 metais, patalpos sutvarkytos ir pritaikytos bendruomenės poreikiams, tačiau bazė vis dar buvo skurdi. Tad įgyvendindama šį projektą Linkaičių kaimo bendruomenė  įsigijo nešiojamą kompiuterį, kavos virimo aparatą, vežimėlį su 50 kėdžių ir  10 sudedamų stalų, garso sistemą su akumuliatoriumi, projektorių, pilnai sukomplektuotą pulo stalą.

 

„Su kompiuteriu, projektoriumi ir jam skirtu ekranu galėsime rodyti skaidres, džiaugtis smagiomis akimirkomis ir prisiminimais iš renginių ir švenčių. Jaunimas pagaliau galės organizuotis sau karaokės vakarus, o ir mažieji bendromenės vaikučiai švenčių metu galės pasišokti, padainuoti. Stalai su kėdėmis taip pat labai reikalingi, nes jų iki šiol neturėjome. Pulo stalas pradžiugins visus, kurie ilgais rudens ir žiemos vakarais nori bendrauti, susieiti. Kai tapome turtingesni, manau, į bendruomenės būrį ir jo veiklą įsilies daugiau įvairesnio amžiaus kaimo žmonių“, – pasakoja Linkaičių kaimo bendruomenės pirmininkė Laura Damasickienė.

 

Kad visi projekte numatyti darbai ir viešieji darbai vyktų sklandžiai, bendruomenė sukūrė priežiūros darbo grupę, kurioje projekto įgyvendinimo darbus sekė Mindaugas Kybartas, Marius Jakas, Elena Stankaitienė.

 

Projekto metu naujais daiktais ir priemonėmis papildyta Linkaičių kaimo bendruomenės materialinė bazė neabejotinai pagerins ir kaimo gyventojų gerbūvį jų susitikimų, susibūrimų švenčių metu ir brandinti naujas idėjas, kurias  galėtų kaimo bendruomenė įgyvendinti ateityje.

 

Linkaičių kaimo bendruomenės informacija ir nuotrauka

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai