2019-02-16, šeštadienis, 03:35.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:37, leidžiasi 17:26, dienos ilgumas 9:48.

Protmūšio „Gamtos kodų labirintai“ mokinių komandos rinkosi į baigiamąjį etapą Žagarės dvaro rūmuose

2018-07-05, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Protmūšio „Gamtos kodų labirintai“ mokinių komandos rinkosi į baigiamąjį etapą Žagarės dvaro rūmuose

Projektas - protmūšis „Gamtos kodų labirintai“ ketvirtąjį kartą sėkmingai apsuko mokslo metus trukusį ratą Joniškio rajono mokyklose. Projektas ir vėl sulaukė didelio moksleivių dėmesio. Jo konkursuose dalyvavo 8 moksleivių komandos iš įvairių rajono mokyklų. Mokiniai ieškojo atsakymų į įvairius gamtos mokslų teorinius klausimus, atpažino gamtoje vykstančius reiškinius, aiškinosi gyvūnų, paukščių, vabzdžių veiklos žymes, įvardino Raudonosios knygos atstovus ir kt.

 

Projekto metu dalyviai gilinosi į sudėtingą ir painų gamtos pasaulį, žmogaus veiklos jam daromą įtaką, saugomas teritorijas. 2018 m. birželį visos 8 komandos rinkosi į baigiamąjį turą Žagarės regioniniame parke. Tradiciškai renginys vyko Žagarės dvaro rūmuose. Konkursas vainikavo ne tik projekto III etapą, bet ir visą konkursą. III etapo komandas ir jų vadovus sveikino, įteikė dovanas Žagarės gimnazijos direktorius Virgilijus Kančelskis ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Milenčienė.

 

Gimnazijos vadovai diplomais ir edukacijomis su robotais apdovanojo III turo nugalėtojus. Žagarės regioninio parko direkcija susumavo visų turų ir etapų rezultatus ir paskelbė viso projekto – protmūšio „Gamtos kodų labirintai“ nugalėtojus. Žagarės regioninio parko direktorius Mindaugas Balčiūnas pasidžiaugė didžiuliu gamtos bičiulių ir direkcijos draugų būriu, dėkojo mokiniams už parodytas puikias gamtos mokslų žinias. Pirmąją vietą konkurse laimėjo „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokinių komanda „Neuronai“, antrąją - tos pačios mokyklos komanda „Kaktusiukai“, trečioji vieta atiteko Mato Slančiausko progimnazijos mokinių komandai „Atomai“.

Prizines vietas laimėjusios komandos apdovanotos Žagarės regioninio parko direktoriaus diplomais ir edukacija dviračiais po Žagarės regioninį parką su pikniku gamtoje. Direktorius palinkėjo sėkmingo gamtosauginio darbo, akivaizdžių jaunimo ugdymo rezultatų bendradarbiaujant saugomų teritorijų specialistams su mokyklų gamtos mokslų mokytojais, mokiniais.

 

Vida Paulauskienė, Žagarės regioninio parko direkcijos projektų valdymo vyr. specialistė

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?