2019-03-21, ketvirtadienis, 14:09.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Rajono organizacijos ruošiasi priimti savanorius

2018-05-15, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Rajono organizacijos ruošiasi priimti savanorius

Įgyvendinant projektą „Vaikai užauginti", įvyko organizacijų, priimsiančių savanorius, įvadiniai mokymai. Numatyta, kad kiekvienas projekto dalyvis, norintis pasibandyti savanoriškoje veikloje, galės savanoriškai padirbėti 40 valandų vienoje iš organizacijų, su kuriomis sudarytos išansktinės sutartys. Mokymus vedė lektorė Indrė Samytė.

 

Organizacijų atstovai gavo žinių, kas yra savanoriška veikla, kokie jos požymiai, struktūra. Buvo atliekamos praktinės užduotys – kaip organizacijoje priimti naują komandos narį, kuriami ir pristatomi organizacijų plakatai, aktyviai diskutuojama, kodėl verta savo veiklai pasitelkti savanorius, kaip sprendžiami teisiniai ir organizaciniai aspektai.

 

 

Dalyviai mokymus įvertino ypač gerai, džiaugėsi puikia lektore, gautomis žinomis. Organizacijos jau laukia projekto dalyvių - vyresnio amžiaus savanorių, kurie savanoriauti pradės vasarą.

 

Joniškio VVG inf.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai