2019-02-16, šeštadienis, 04:08.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:37, leidžiasi 17:26, dienos ilgumas 9:48.

Rajono stalo teniso čempionate lyderiai nesikeičia

2018-05-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Rajono stalo teniso čempionate lyderiai nesikeičia

Joniškio rajono stalo teniso asmeniniame čempionate dėl nugalėtojų vardų ir apdovanojimų varžėsi 18 vyrų ir 8 moterys iš Žagarės, Maldenių, Rudiškių, Mindaugių, Beržininkų ir Joniškio. Daug gražių, atkaklių dvikovų vyko prie žaliųjų stalų.

 

Vyrų grupėje vienetų varžybose gerą sportinę formą demonstravo ir staigmeną pateikė sporto centro auklėtinis Deivydas Žvingila iškovojęs III-iąją vietą. Jis lemiamame mače rezultatu 3:0 (9;6;5) įveikė labai patyrusį veteraną žagarietį Večiaslavą Chakimovą ir pasipuošė brozos medaliu. Dėl aukso kovojo jaunasis mūsų lyderis Marijus Jučinskas, bet jį rezultatu 3:1 (9;6;-7;8) įveikė jnr. Romualdas Franckaitis. Moterų grupėje išsiskyrė trys lyderės – Justina ir Simona Rimkevičiūtės bei sparčiai tobulėjanti „Saulės“ moksleivė Rugilė Ulpytė. Jos tokia tvarka ir sustojo ant apdovanojimų pakylos. Dvejetų varžybose taip pat vyko „aršūs mūšiai“.

 

Čempionato nugalėtojai ir prizininkai:

 

Vyrų grupėje – Marijus Jučinskas su Romualdu Franckaičiu, Deivydas Žvingila su Povilu Rimkevičiu ir Večiaslavas Chakimovas su Henriku Baltuliu.

 

Moterų grupėje – Justina su Simona Rimkevičiūtės, Rugilė Ulpytė su Greta Bosych ir Valda Noruišienė su Aistre Barišauskaite.

 

Mišrių dvejetų grupėje – J. Rimkevičiūtė su R . Franckaičiu, S. Rimkevičiūtė su M. Jučinsku ir R. Ulpytė su D. Žvingilu.

 

Čempionato nugalėtojai (iš kairės) R. Franckaitis, D. Žvingila, M. Jučinskas, S. Rimkevičiūtė, R. Ulpytė ir J. Rimkevičiūtė

 

Rajono čempionai – Romualdas Franckaitis ir Justina Rimkevičiūtė

 

Joniškio sporto centro inf. ir nuotr.

 


REKLAMA

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?