2019-01-24, ketvirtadienis, 03:12.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Rajono tarybos nariai ir jaunimas rinkosi į Naktinio krepšinio varžybas

2018-04-28, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Rajono tarybos nariai ir jaunimas rinkosi į Naktinio krepšinio varžybas

Grupė rajono tarybos narių pakvietė Joniškio jaunimą į naktines krepšinio varžybas, kurios vyko „Saulės“ pagrindinės mokyklos sporto salėje.  Pasak rajono Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausios specialistės Erikos Šivickaitės, Naktinio krepšinio varžybų idėja kilo vienos diskusijos metu.

 

– Vienas dalykas, kai dienos metu ateini ir žaidi krepšinį. Tačiau pabandyk jį pažaisti po dienos darbų, kai esi jau ir pavargęs, ir miegas nebe už kalnų, – sako Erika Šivickaitė.

 

Varžybos dalyviams patiko. Vis atrakcija. Juk ne kasdien susirenki 22 val. ir pradedi gainioti krepšinio kamuolį.

 

Buvo sukomplektuotos dvi komandos – mišri rajono tarybos narių bei Joniškio mokyklų jaunimo ir „profesionali“, į kurios sudėtį įėjo sporto centrą lankantys jaunuoliai bei iš didmiesčių parvykusio jaunimo, kuris kažkada taipogi aktyviai Joniškyje treniravosi ir žaidė šį lietuvių dievinamą žaidimą. Prakaitą aikštelėje liejo rajono tarybos nariai Kęstutis Tautvaišas ir Romas Sperskis, prie jų prisijungė LR Seimo narys Vitalijus Gailius.

 

Ir nors rungtynės pasibaigė minimalia „profesionalios“ komandos persvara 78:77, geros nuotaikos ir emocijų čia tikrai netrūko. Nugalėtojai buvo apdovanoti taure ir pakvietimais Zap'o bare pasivaišinti picomis, antrosios vietos laimėtojai pasidabino medaliais.

 

Pranas Raščius

Joniškio liberalų nuotr.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?