2019-06-16, sekmadienis, 13:56.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Rajono verslininkai rinkosi į šventę

2018-12-20, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Rajono verslininkai rinkosi į šventę

Rajono verslininkų asociacija šventė verslo dieną su rajono valdžios atstovais bei kaimyninių rajonų kolegomis. „Luminor“ banko vyriausiasis ekonomistas dr. Žygimantas Mauricas  skaitė į Raudonąją sinagogą susirinkusiems verslininkams pranešimą apie ekonomikos iššūkius Lietuvai ir Pasauliui. Pasak pranešėjo, Lietuva taip gerai negyveno 424 metus. Dugną lietuviai buvo pasiekę 1994 metais. Tačiau per pastaruosius 25 metus Lietuvos ekonomika neregėtais mastais kilo į viršų. Artimiausiais metais ekonomikos augimas mūsų šalyje turėtų išlikti spartesnis nei pasaulio vidurkis.

 

Šventė neapsėjo ir be apdovanojimų. Užimtumo tarnybos Joniškio skyrius UAB „Joniškio duona“ direktorę Editą Čalnarienę apdovanojo už tvarių darbo vietų kūrimą. Joniškio verslininkų asociacija pirmąkart savo istorijoje apdovanojimą skyrė ne verslo atstovui – dr. Ernestui Vasiliauskui už krašto garsinimą. Mokslininkas savo tyrinėjimus ir atradimus yra publikavęs istoriniuose veikaluose, pats išleidęs ne vieną knygą.

 

Ne pirmus metus skelbiamas rajone verslo idėjų konkursas. Perspektyviausių idėjų autoriai apdovanojami piniginiu prizu. Šiais metais pirmoji vieta paskirta Žagarės gimnazijos III g klasės mokinei Filomenai Urencaitei. Jos idėja – vienoje įmonėje teikti įvairias namų ūkio priežiūros ir tvarkymo paslaugas rajono gyventojams. Taip susitaupytų ir klientų laikas, ir lėšos.

 

Antroji vieta pripažinta „Aušros“ gimnazijos 3a klasės mokiniui Vilui Vorobjovui. Jo verslo idėja – iškastuose tvenkiniuose auginti įvairias žuvis. Tai būtų visiškai nauja paslauga rajone. Klientas telefonu galėtų užsisakyti pageidaujamą žuvį, o įmonės darbuotojai tuoj pat šią žuvį sugautų ir apdorotų. Klientui liktų pačiam ją pasiimti ar užsisakyti pristatymą į namus. Papildomai įmonė užsiimtų žuvų veisimu bei rūkymo paslaugomis.

 

Trečioji vieta skirta „Aušros“ gimnazijos 3c klasės mokinėms Kamilei Rimdžiūtei ir Laimai Čepulytei. Merginų idėja – mobili kavinė-maisto vagonėlis, kurio maršrutą ir valgiaraštį būtų galima sekti mobilios programėlės dėka.

 

Vakaro metu Joniškio verslininkus jausmingo tango mokė Eduardas Gimenezas – urugvajietis, atvykęs aplankyti savo lietuvio tėvo gimtinę ir čia pasilikęs.

 

manojoniskis inf.

   

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai