2020-05-31, sekmadienis, 11:13.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:49, leidžiasi 21:41, dienos ilgumas 16:52.

Respublikinė metodinė praktinė konferencija Raudonojoje sinagogoje

2018-11-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Respublikinė metodinė praktinė konferencija Raudonojoje sinagogoje

Joniškio Raudonojoje sinagogoje vyko respublikinė metodinė praktinė konferencija „Ar ilgas kelias nuo patyčių iki suicidų?“, kurioje gvildenta aktuali šių dienų problema – patyčios, smurtinio elgesio pasekmės, privedančios mokinius iki suicidinių minčių. Konferenciją organizavo Joniškio rajono švietimo centro Pedagoginė psichologinė tarnyba.

 

Tai penkerius metus vykdyto projekto „Lietaus vaikai ir jų draugai“ tęstinė veikla, kurioje akcentuojama, kaip svarbu išsaugoti ir puoselėti visų mokinių psichinę sveikatą, kai Lietuva savižudybių skaičiumi pirmauja Europoje. Plenariniuose ir dalyvių pranešimuose atskleisti Lietuvos visuomenės drastiški savižudybių rodikliai, kuriuos norint pagerinti, būtina šviesti mokytojus ir mokinius, kaip atpažinti savižudybių požymių ženklus, o svarbiausia – kaip tinkamai į juos reaguoti ir konkrečiai padėti krizinėse situacijose.

 

Konferencijoje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis. Konferencijos dalyviai noriai dalijosi gerąja darbo patirtimi, o pedagoginės psichologinės tarnybos specialistės pristatė 2018 metais rajono mokyklose vykdytas prevencines veiklas.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai