2019-01-24, ketvirtadienis, 04:39.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Ruošiamas naujas leidinys apie gamtos paveldo objektus Joniškio rajone

2018-05-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Ruošiamas naujas leidinys apie gamtos paveldo objektus Joniškio rajone

Žagarės regioninio parko direkcija įgyvendina naują projektą ir renka informaciją bei ruošia leidybai informacinį leidinį apie gamtos paveldo objektus Joniškio rajone. Leidinį sudarys ne tik objektų nuotraukos, aprašymai, bet ir pažymėtos jų vietos tiek Žagarės regioninio parko, tiek Joniškio rajono žemėlapiuose.

 

Didžioji dalis gamtos paveldo objektų Joniškio rajone susikoncentravusi Žagarės regioniniame parke, tačiau rengiant naują leidinį, jame bus apžvelgti visi rajono gamtos paveldo objektai. Pastebime, jog kasmet vis daugiau mūsų šalies gyventojų, norėdami sveikai praleisti laisvalaikį, renkasi poilsį gamtoje. Nemaža dalis lankytojų vyksta ne tik poilsiniais, bet ir pažintiniais tikslais, todėl pastaraisiais metais jaučiamas ypač padidėjęs susidomėjimas įvairiais lankytinais objektais. Dalis gamtos paveldo objektų Joniškio rajone bent minimaliai jau pritaikyta lankymui – įrengti privažiavimai, takai, informaciniai stendai, tačiau lankytojams nuolat trūksta padalijamosios informacijos – lankstinukų, žemėlapių, brošiūrų. Siekiant išsaugoti natūralią aplinką ateities kartoms, būtina skatinti, plėtoti aplinkosauginį švietimą, informuoti visuomenę, formuoti teisingą požiūrį į aplinkosaugą, gamtos įvairovės išsaugojimą ir atkūrimą. Rezultatyviam tikslų pasiekimui yra labai svarbu pateikti lankytojams jiems rūpimą informaciją: siūlomus aplankyti gamtos paveldo objektus Joniškio rajone, žemėlapį su pažymėtais objektais, jų nuotraukomis, trumpa informacija apie objektus. Gamtos paveldo objektais skelbiami išskirtinio dydžio rieduliai, moksliniu požiūriu vertingos atodangos, išskirtinio amžiaus, matmenų, formų ar dendrologiniu bei estetiniu požiūriu vertingi medžiai ir kitos gamtinės vertybės. Vertybes paskelbus gamtos paveldo objektais būtina jas propaguoti ir sudaryti sąlygas pažintiniam turizmui plėtoti.

 

Įgyvendintas projektas ir išleistas informacinis leidinys apie gamtos paveldo objektus Joniškio rajone bus svarus indėlis plėtojant pažintinį turizmą ir plėtojant aplinkosauginį švietimą.

 

Žagarės regioninio parko direkcijos rekreacijos vadybininkė Modesta Bielskienė

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?