2019-08-19, pirmadienis, 03:23.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:02, leidžiasi 20:40, dienos ilgumas 14:38.

Šachmatų turnyras Žagarėje: po gražaus jubiliejaus skraiste dar daug „parako“ slypi

2018-12-05, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šachmatų turnyras Žagarėje: po gražaus jubiliejaus skraiste dar daug „parako“ slypi

26 šachmatų mėgėjai iš Akmenės, Joniškio, Pasvalio, Pakruojo, Šiaulių ir Dobelės (Latvija) Žagarės regioninio parko direkcijos dvaro rūmuose praėjusį sekmadienį susėdo prie šachmatų lentų. Tarptautinis turnyras buvo skirtas iš Žagarės kilusio šachmatų meistro ir teisėjo Aniceto Uogelės 85-erių metų gimimo sukakčiai pažymėti. 

 

Pagal šveicarišką sistemą žaisti septyni ratai po 12 min. Prie šachmatų lentos sėdęs žinomas šachmatininkas įrodė, kad po gražaus jubiliejaus skraite dar slypi daug „parako“ – žagarietis šachmatų meistras tapo turnyro nugalėtoju. Specialų prizą nugalėtojui įteikė Žagarės regionino parko direktorius Mindaugas Balčiūnas.

 

Antrą vietą pelnė patyręs šachmatininkas Stasys Valančius iš Naujosios Akmenės, trečią – Saulius Židonis iš Pasvalio. Paguodos prizais apdovanoti joniškietis Romualdas Stonkus, pakruojietis Vladimir Averjanov ir Česlavs Vaitechovičs iš Dobelės. Apdovanotos ir dvi turnyre dalyvavusios moterys – Imanta Abulai iš Dobelės ir Violeta Bagočienė iš Pakruojo rajono.

     

Skaitytojams primename, kad Anicetas Uogelė yra iškovojęs prie šachmatų lentos buvusios Sovietų Sąjungos, du Europos čempiono, Europos taurės komandinio turnyro nugalėtojo medalius, net penkis kartus įvykdė tarptautinio meistro normatyvus, yra tarptautinis nusipelnęs šachmatų meistras, parašė knygą „Mano šachmatai“, kurioje daug vietos skirta ir žagariečių pasiekimams.

 

Turnyro organizatoriai – Žagarės sporto klubas „Žvelgaitis“, Žagarės regioninio parko direkcija, Joniškio sporto centras, rajono šaškių ir šachmatų klubas, šachmatų entuziastas Virginijus Braziulis.

 

manojoniskis inf.

Virginijaus Braziulio nuotr.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai