2019-02-22, penktadienis, 16:36.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Sausakimšoje J. Avyžiaus viešojoje bibliotekoje pristatyta dr. Ernesto Vasiliausko knyga

2018-01-22, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Sausakimšoje  J. Avyžiaus viešojoje bibliotekoje pristatyta dr. Ernesto Vasiliausko knyga

Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje vyko dr. Ernesto Vasiliausko knygos „Joniškio krašto dvarai. Didžioji ir Mažoji Daunorava, Bertaučiai, Satkūnai“ pristatymas. Šį leidybos projektą rengė ir administravo  J. Avyžiaus viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus vedėja Vijoleta Kuprevičienė.

 

Pilnut pilnutėlėje salėje nebuvo net kur obuoliui nukristi. Pavyzdinis požiūris į kultūrą. Na, o kolega Ernestas Joniškyje ir mylimas, ir gerbiamas. Reikia pasakyti, kad ir knyga neeilinė. Parašyta paraleliai lietuvių bei vokiečių kalbomis. Atrodytų, jog tai – tik lokalinis tyrimas. Bet koks čia galingas tarptautiškumo elementas. Juk Daunoravos dvaro istorijoje tiesiogiai galima stebėti vokiečių, lenkų, lietuvių, latvių kultūrų susikirtimus. Kartu negali nesigrožėti aukšta knygos leidybine kultūra. Žodžiu, Joniškyje palydėtas į gyvenimą neeilinis šalies mastu leidinys.

 

Knygą  „Joniškio krašto dvarai. Didžioji ir Mažoji Daunorava, Bertaučiai, Satkūnai“ pristato  dr. Ernestas Vasiliauskas

 

LR Seimo narys Arūnas Gumuliauskas pasveikino knygos autorių Ernestą Vasiliauską ir  įteikė Lietuvos Nepriklausomybės Akto kopiją

 

Savo pastebėjimais dalinasi grafas prof. dr. Diedrich Keyserlingk

 

Savo įspūdžiais dalinasi tekstų vertėjas dr. Bernd Gliwa

 

Į knygos pristatymą susirinko gausus joniškiečių būrys

 

 

Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė pasveikino knygos autorių atlikus rimtą ir išsamų istorinį tyrimą, bei palinkėjo ir toliau džiuginti joniškiečius puikiais istoriniais darbais. Prie sveikinimų prisijungė Joniškio seniūnė Janina Augustinaitienė, Satkūnų seniūnė Regina Butkienė, savivaldybės administracijos  Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyr. specialistė Regina Leknickienė, savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Leonas Karaliūnas, Joniškio savivaldybės kultūros įstaigų ir bendruomenių atstovai.

 

LR Seimo narys Arūnas Gumuliauskas

K. Karošaitės, N. Brazausko nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

 

 

Prekiaujame važiuoklės dalimis, stabdžių sistemos dalimis, variklių dalimis, akumuliatoriais, tepalais, filtrais, valytuvais, aušinimo skysčiais, langų plovimo skysčiais, automobilių kosmetika, automobilių aksesuarais, modeliniai kilimėliai, tepalai, filtrai motociklams.

NEMOKAMAS pristatymas Šiaulių apskrityje.

Tel. +37060188131

Tinklalapis  http://www.autopikis.lt/

           

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?