2020-07-05, sekmadienis, 05:49.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:2.

Savivaldybėje pradėjo dirbti atvejo vadybininkas (1)

2020-06-16, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
  Savivaldybėje pradėjo dirbti atvejo vadybininkas

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius,  administracijos direktorė Valė Kulvinskienė ir jos pavaduotojas Aivaras Rudnickas  susitiko su Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus atvejo vadybininke Alma Bačianskiene, kuri dar tik praėjusią savaitę pradėjo dirbti Joniškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriuje.

 

Jos viena pagrindinių  funkcijų – koordinuoti susitarimo dėl integracijos į darbo rinką įgyvendinimą ir jame numatytų užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų, aktyvios darbo rinkos politikos priemonių teikimą asmenims. Specialistė dirbs su ilgą laiką darbo neturinčiais Joniškio rajono gyventojais, teiks pirminę informaciją asmenims, pageidaujantiems dalyvauti projekto „Užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelis“ (toliau – Projektas) veiklose.

 

Neklysta tik tie, kurie nedirba, tad nereikia baimintis, jei darbe kažkas nepavyks iš pirmo karto, – susitikimo metu  drąsino Almą savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir linkėjo neprarasti optimizmo, nebijoti iššūkių ir kūrybiškai žvelgti į savo darbą.

 

Administracijos direktorė palinkėjo būti drąsiai naujame darbe, bendrauti ir bendradarbiauti su savivaldybės administracijos  darbuotojais  veiklos klausimais.

 

Joniškio rajono savivaldybės administracija

 
 
Contact form

 

ddt 2020-06-17 14:10:13 IP: 78.63.141.104

savibledos valdžiagyviai vis veisiasi ir dauginasi geometrine progresija, ir galo nematyti... Kada persivadins "Joniškio įdarbinimo kontora", a? Ten VISI ištikimai atitarnąvę gauna darbus su savibleda susijusiuose UAB'uose. FAKTAS.

Šios dienos vardadieniai