2019-03-21, ketvirtadienis, 14:06.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Savivaldybėje viešėjo projekto „Atrask save“ jaunimas

2018-06-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Savivaldybėje viešėjo projekto „Atrask save“ jaunimas

Joniškio rajono savivaldybėje viešėjo projekto „Atrask save" jaunimas, kuris susipažino su savivaldybės administracijos darbu. Šiame projekte dalyvaujantis jaunimas – tai sugrįžę iš užsienio (Danijos, Anglijos, Airijos) ir įgiję nemažai tarptautinės patirties jauni žmonės.

 

Joniškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bartašienė papasakojo jaunimui apie galimybę įsilieti į jaunimo organizacijų veiklą, apie savanorystę, pristatė nevyriausybinių organizacijų ir jaunimo reikalų tarybos veiklą.

 

Administracijos direktorius Aivaras Rudnickas paaiškino jaunimui kaip sudaromas savivaldybės biudžetas, kaip jį suvaldyti, pristatė vykdomus konkursus į darbo vietas administracijoje, diskutavo apie galimybę jaunimui savo idėjomis prisidėti prie savivaldybės investicinių projektų.

 

 

Direktoriaus pavaduotojas Artūras Pališkevičius skatino naudotis naujausiomis technologijomis, ugdyti kompiuterinį raštingumą, nes pažangos procesas sparčiai žengia į priekį. Kanceliarijos skyriuje jaunimas susipažino su dokumentacijos valdymo procesais, sužinojo, kaip galima užsisakyti savivaldybės paslaugas elektroniniu būdu.

 

Jaunimui vizitas buvo naudingas – daug naudingų patarimų ir informacijos sužinojo Infrastruktūros skyriaus ūkio ir viešosios tvarkos poskyriuose, Socialinės paramos ir sveikatos, Teisės ir metrikacijos skyriuose.

 

 

Ekonomikos ir investicijų skyriaus vedėja Vilija Aleksienė trumpai papasakojo apie birželio 1–3 d. Joniškio rajone vykusį Europos mažųjų miestelių jaunimo chartijos sambūrį, kalbėjo apie investicijų į rajoną būtinumą.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Linos Šutkienės nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai