2019-03-23, šeštadienis, 16:50.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:12, leidžiasi 18:36, dienos ilgumas 12:23.

Šeimų šventė Maldeniuose

2018-05-23, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šeimų šventė Maldeniuose

Tarptautinės šeimos šventės proga Maldeniuose buvo surengta šeimos šventė „MES VISI – VIENA DIDELĖ ŠEIMA“. Šventė prasidėjo bendruomenės pirmininkės Palmyros Rudauskienės žodžiais „Viena nežydi pievoj pienė, kupstelis – vienas, bet galvelių ne viena. Tokia graži ir geltona puriena, ir vėl – tik šeimoje. Kai vienas skleidžiasi, kiti dar miega ant motinos delnų... Šeimoje prasideda gyvybė ir niekada nesibaigia meilė“.

 

Bibliotekos vedėja Lionė Adomaitienė paruošė eiles, skirtas Mamai, Tėčiui, Broliui, Sesei. Perskaityti eiles Lionei padėjo maldenietė Erlanda Aukselytė ir į svečius atvykęs Matas. Dainas apie šeimą šventės dalyviams padovanojo Maldenių folklorinis ir vokalinis ansambliai. Vadovės Emilija Kvedarienė ir Rita Kipšaitė-Balčiūnienė. Taip pat grožėjomės mūsų visų šeimų akimirkomis. Jos tobulos!

 

Šventės metu buvo įteikos padėkos už gausios šeimos puoselėjimą. Padėka už užaugintus 4 vaikus skriejo Onai ir Kazimierui Tamašauskams, Laimai Remeikienei, Juzei Lesutienei, Bronei Balsienei, Bronislavai ir Vladui Gorodničenkoms, 5 vaikus - Irenai Šadbarienei, Onai Brazauskienei, Danutei Aukselienei, 6 vaikus - Juozapatai Šidlauskienei, Lionei Bertulienei, Gražinai ir Vidmantui Paliūnams, 7 vaikus - Bronei Šidlauskienei.

 

Nepamiršome ir naujakurių. Padėka už indėlį į jaunatviškumą Maldeniams įteikta Ingridai ir Edvardui Pociams, Loretai ir Andriui Remeikiams, Aidai ir Nerijui Labanauskams, Donatai ir Edgarui Kasiuliams. Dar kartą tariame Jiems AČIŪ, kad pasirinko Maldenių kaimą šeimos vertybėms puoselėti.

 

Padėka už šeimos puoselėjimą ir begalinę meilę vaikams, artėjančio tėvo dienos proga, įteikta ir Sigitui Jakui. Likimas skyrė išbandymą, kurį Sigitas priėmė ir skiria tėvišką meilę visiems savo vaikams.

 

AČIŪ tariame prisidėjusiems prie šventės pasiruošimo ir aplinkos tvarkymo Violetai ir Algiui Petraičiams – pervežti akmenys iš senosios aikštės į naujai įrengtą, Donatui Rudauskui – įvestas apšvietimas kaimo pavėsinėje, Donatui Rudauskui ir kaimo jaunimui, Kęstučiui Vilbrantui, Dovydui Pučinskui, Eligijui Brazauskui, Arnui Aukseliui, Vytautui Klimavičiui – už žolės pjovimą, Irenai Aukselienei, Gintarei Pučinskienei, Danutei Aukselienei – už aplinkos tvarkymą, Stanislavai Mundrienei – už grožio puoselėjimą ir pasodintas našlaites, Mildai Zubienei – už iškeptą tobulo skonio pyragą šventės dalyviams, Inai Bernotienei – už atsiųstų nuotraukų susisteminimą ir medžiagos apie mūsų visų šeimų akimirkas paruošimą.

 

Ir, žinoma, padėka visiems šventės dalyviams už gerą emociją, šypsenas.

 

Maldenių kaimo bendruomenės inf. ir nuotr.

 

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai