2019-01-16, trečiadienis, 12:28.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:31, leidžiasi 16:23, dienos ilgumas 7:52.

Sėkmingi Joniškio sportininkų startai Mažeikiuose

2018-12-12, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Mažeikiuose įvyko paskutinis šių metų jėgos trikovės federacijos organizuojamas čempionatas. Jame varžėsi patys stipriausi Lietuvos štangos spaudimo (su spec. apranga) moterys ir vyrai, jaunuoliai ir merginos. Bendras dalyvių skaičius varžybose - 128 sportininkai iš 15 miestų bei rajonų komandų.

Joniškio miestą atstovavo sporto klubo „Varūna“ stipruoliai. Jaunimo amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 105 kg Lietuvos čempionu tapo Laurynas Žukauskas. Jis išspaudė 195 kg sveriančią štangą. Sunkiasvorių vaikinų tarpe Vilius Šiaučiūnas su rezultatu 175 kg užėmė trečiąją vietą. Paulius Ališauskas liko ketvirtas. Jo rezultatas 155 kg. Veteranų tarpe Algirdas Rimkus, amžiaus kategorijoje virš 60 metų, išspaudęs 107,5 kg, užėmė trečiąją vietą. Bendroje komandinėje įskaitoje Joniškio jaunimo rinktinė laimėjo antrąją vietą.

Treneris Antanas Virbičianskas džiaugėsi savo sportininkų metų pasiekimais ir tikisi ateinančiais 2019 metais dar ne kartą garsinti Joniškio vardą įvairiose varžybose.