2020-05-31, sekmadienis, 10:58.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:49, leidžiasi 21:41, dienos ilgumas 16:52.

Senjorai palydėjo senuosius metus

2018-12-31, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Senjorai palydėjo senuosius metus

Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyrius susirinko į šventinę popietę palydėti senuosius metus, prisiminti nuveiktus darbus, įgyvendintas idėjas ir padėkoti aktyviausiems organizacijos nariams. Į tradicinį šventinį renginį „Dėkingumas“ senjorai pasikvietė savivaldybės atstovus, draugus, rėmėjus ir būrį organizacijos narių.

 

Renginyje dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Tarybos narys, Joniškio Žemės ūkio mokyklos direktorius Liudas Jonaitis, savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Laima Klemienė.

 

Šventės metu V. Aleknavičienė pasidžiaugė senjorų aktyvumu, vykdomų veiklų įvairove, noru įsitraukti į renginius – šokiais, dainomis bei palinkėjo ir toliau būti tokiais aktyviais kaip iki šiol. Pasitinkant ateinančius metus, visiems asociacijos nariams linkėta sveikatos, bendravimo džiaugsmo, kiekvieną rytą pasitikti su šypsena, o kaip organizacijai – glaudaus bendradarbiavimo su jaunimu ir patirties bei žinių perdavimo.

 

Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyriaus valdyba dėkoja Joniškio rajono savivaldybei, visiems rėmėjams ir organizacijos nariams už paramą asociacijai 2018 metais, už suvokimą, kad didžiausias džiaugsmas ir prasmė yra duoti bei daryti gerus darbus.

 

Šventės dalyviams puikią nuotaiką dovanojo Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyriaus mišrus vokalinis ansamblis „Sidabrė“ (vadovė D. Poliakienė), kapela „Jazminai“ (vadovas J. Jasas), senjorų šokių kolektyvas „Giedruma“ (G. Jarmoškienė) ir Kriukų kultūros namų vokalinis ansamblis „Nostalgija“.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotraukos

 

 

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai