2019-08-19, pirmadienis, 07:20.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:02, leidžiasi 20:40, dienos ilgumas 14:38.

Šiandien rajono mokyklose prasideda streikuojančių mokytojų palaikymo akcijos (1)

2018-12-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šiandien rajono mokyklose prasideda streikuojančių mokytojų palaikymo akcijos

Nuo šiandien rajono mokyklose organizuojamos streikuojančių mokytojų palaikymo akcijos. Kadangi mūsų LŠPS profsąjunga pasirašiusi su ŠMM bendradarbiavimo sutartį, streikuoti negalime, nes iki šiol su sutartį pasirašiusiomis profsąjungomis vedamos derybos.

 

Užvakar buvo pasirašytas susitarimas toliau ieškoti būdų, kaip taisyti iškilusias EA problemas, pritarta ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių pedagogams kelti atlyginimus, skirti papildomą finansavimą pagalbos mokiniui specialistams.

 

Tačiau , matydami dabartinę situaciją, vyriausybės požiūrį į mokytoją, negalime likti abejingi.

 

Jei valdančioji dauguma išsikėlė sau tikslą padaryti mokytojo profesiją prestižine - tai dabar matosi visai atvirkštinis veiksmas. Mokytojai iš tikrųjų labai pavargo nuo nuolatinių pokyčių, kurie po metų jau yra arba atšaukiami, arba vėl tobulinami.  Reikėtų kalbėtis ir įsiklausyti į mokytojų profesionalų nuomonę ne tik prieš rinkimus, bet ir vykdyti pažadus jau dirbant Seime ar Vyriausybėje.

 

Taigi, mielieji mokytojai, būkime vieningi. Priverskime mus gerbti.

 

Dalia Žilevičienė

Joniškio rajono švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkė

 

 

 
 
Contact form

 

DDT 2018-12-06 14:42:31 IP: 78.63.141.104

kur "streikininkams" galėčiau pristatyti karštą maistą, miegmaišius, cigaretes ? Ir į kokią sąskaitą galiu pravesti po keliasdešimt eurų nepriteklių nuvargintiems mokytojams ?

Šios dienos vardadieniai