2019-02-22, penktadienis, 16:46.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras prašo suimti įtariamuosius vakar Joniškyje pasikėsinusius įvykdyti ginkluotą plėšimą

2018-01-25, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras prašo suimti įtariamuosius vakar Joniškyje pasikėsinusius įvykdyti ginkluotą plėšimą

Šiandien Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Egidijus Kerys kreipėsi į Šiaulių apylinkės teismą, prašydamas taikyti kardomąją priemonę - suėmimą 3 šiauliečiams vakar Joniškyje galimai pasikėsinusiems įvykdyti ginkluotą plėšimą. Ketvirtojo įtariamojo suėmimo klausimas bus sprendžiamas vėliau.

 

Visiems vyrams pareikšti arba reiškiami įtarimai dėl pasikėsinimo įvykdyti ginkluotą plėšimą. Vienam iš jų - 29 metų E. K. įtarimai pareikšti ir dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu ir pasipriešinimo pareigūnams, A. R. - ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti ir neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu.

 

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams atlikus kratą vieno iš įtariamųjų tėvų namuose buvo rasta ir paimta 10 vienetų įvairių šovinių. Įtariamojo tėvas sulaikytas, įtariant neteisėtu disponavimu šaudmenimis. Pas įtariamąjį A. R. aptikta galimai narkotinės ar psichotropinės medžiagos bei šaunamasis ginklas su šaudmenimis.

 

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis prokuroras, atsižvelgdamas į tai, kad įtariamieji gali trukdyti procesui, bėgti (slėptis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo, o įtariamas E. K. ir daryti naujus nusikaltimus, prašo juos suimti maksimaliam - 3 mėnesių laikotarpiui.

 

Dauguma įtariamųjų ne kartą buvo atsidūrę teisėsaugos akiratyje. K. Ch. ir A. R. teisti už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis, o E. K. - už įvarius nusikaltimus nuosavybei.

 

Visiems įtariamiesiems Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą iki 10 metų, išskyrus vieno iš įtariamųjų tėvą, kurio namuose rasta šovinių. Baudžiamasis kodeksas jam numato areštą arba laisvės atėmimą iki 5 metų.

 

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus

 


REKLAMA


 

Granuliniai 12-75kw katilai su 5 metų garantija

 

 

 

Katilų gamintojas siūlo pilnai paruoštus naudojimui granulinių katilų komplektus, kuriuose naudojamas novatoriškas visiškai špyžinis degiklis Batory, užtikrinantis  ilgaamžišką veikimą. Šiame degiklyje galima deginti granules, sijotą anglį (frakcija iki 35mm) ir grūdus. Degiklio, katilo ir kitų būtinų sudedamų dalių veikimą kontroliuoja lietuviškas valdiklis Titanic.

 

Pasirinktinai galite įsigyti kambario temperatūros programatorių Pilot-G, kuriuo galėsite valdyti katilą nuotoliniu būdu. Esant poreikiui galite pasirinkti didesnį bunkerį. Katile galima deginti malkas, anglis ar briketes. Malkos dedamos ant grotelių, kurių konstrukciją jūs galite pasirinkti – špyžinę, špyžinę kombinuotą su vandens kontūro vamzdžiais  arba tik vandens kontūro vamzdžių.

 

Granulinis katilas Mocek turi keturis dūmų virtimus, dėl to šio katilo naudingo veiksmo koeficientas yra 87%. Visas katilo vidus pagamintas iš sertifikuotų 6mm storio karščiui atsparių metalo lakštų.
.

Privalumai:

*Paprasta priežiūra
*Komplektuojama su valdikliu ir ventiliatoriumi
*Degiklis ir šnekas yra špyžiniai
*Keturi dūmų virtimai
*Automatiškai gali deginti granules, anglį, grūdus
*Didelis naudingo veiksmo koeficientas
*5 metų garantija
*Tyliaeigė šneko pavara

Papildomos konsultacijos: +37067382003

Užsakymai: +37062029751

Internetinė svetainė www.mocek.lt

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Ispaniški vytinti kumpiai tiesiai į namus

 

 

Ispaniški vytinti kumpiai laikomi kulinariniu paveldu ir Lietuvoje, tai ne tik skanus delikatesas ant pietų stalo, bet ir puikiai pritaikyta dovana. Dėl savo išskirtinės kokybės, juos yra pamėgę ir mūsų nuolatiniai pirkėjai. Kumpis tiesiog tirpsta burnoje, dėl švelnios tekstūros ir intensyvaus skonio. Mūsų siūlomas sertifikuotas ispaniškas kumpis yra natūraliai brandinamas. Naudojami gamtos ištekliai: kalnų oras, natūrali drėgmė ir kumpiui tinkamiausia temperatūra. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra supažindinti su išskirtinio skonio kokybe. Siūlome dvejas kumpių rūšis, taip pat vakumuotą iškaulėtą galinės kojos kumpį ir „Chorizo dešras”.

 

 

*Siūlomos kumpių rūšys:


Priekinės kojos mentė "Paletilla Bodega" – 1 kg/ 11,5 €, vytinimo laikas 9-12 mėn.
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 4,5 kg iki 5,5 kg. 

Galinės kojos kumpis "Jamon Gran Reserva" –  1 kg/ 15 €, vytinimo laikas 18-24 mėn. 
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 6,5 kg iki 8 kg

Stovas ir pjaustymo peilis ( komplektas) – 14 €

 

 

 

*VILNIUJE vytinto kumpio pristatymas į namus NEMOKAMAS!
*Prekių atsiėmimo adresas: 
Vytenio g. 50, Vilnius. Dirbame iki 18 val. 
*Į kitus miestus siunčiame NEMOKAMAI kurjeriu, prekės pristatomos per 1-2 d.d. *Galimybė atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes.

Daugiau informacijos:  +370 607 88 656
El.paštas: 
info@seranas.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė: WWW.SERANAS.LT

Sekite naujienas: www.facebook.com/seranas.lt

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?