2019-02-22, penktadienis, 16:36.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Šiauliuose – gripo epidemija, Respublikinėje Šiaulių ligoninėje – gripo karantinas

2018-02-07, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šiauliuose – gripo epidemija, Respublikinėje Šiaulių ligoninėje – gripo karantinas

Nuo vasario 7 d. Šiauliuose paskelbus gripo epidemiją, Respublikinėje Šiaulių ligoninėje paskelbtas gripo karantinas. Pasak Respublikinės Šiaulių ligoninės medicinos direktorės Vaivos Makštutienės,  nuo šiol ligoninėje pacientų lankymas uždraustas, o medikai griežtai laikosi  Šiaulių miesto administracijos direktoriaus patvirtinto sezoninio gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemiologinės priežiūros, profilaktikos ir kontrolės priemonių plano nurodymų.

 

Lankytojai, atnešę siuntinius ligoninės pacientams, turės juos palikti rūbinėje, nurodę skyrių, palatą, kur gydomas pacientas, bei jo vardą ir pavardę.

 

Pagal Šiaulių miesto administracijos direktoriaus patvirtintą sezoninio gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemiologinės priežiūros, profilaktikos ir kontrolės priemonių planą gripo epidemijos metu ligoninės medikai kas savaitę teiks duomenis Šiaulių visuomenės sveikatos centrui apie ligoninėje dėl gripo hospitalizuotus pacientus.

 

Be to ligoninė įpareigota paimti ėminius asmenims, gydomiems Intensyviosios terapijos skyriuje, kuriems įtariamas gripas ir jo sukeltos komplikacijos taip pat mirties dėl gripo ir jo sukeltų komplikacijų atvejais ir siųsti į Nacionalinį visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Šiaulių skyrių virusologiniams tyrimams atlikti.

 

Zita Katkienė,

Respublikinės Šiaulių ligoninės viešųjų ryšių specialistė

 


REKLAMA


 

Jautiena, aviena ir ėriena – į namus pristatome nemokamai

 

   

 

Parduodu šviežią avieną (3 eur/kg) ir ėrieną (5 eur/kg). Skerdiena su kaulu. Avies skerdiena – 17-28 kg, ėrienos – iki 15 kg. Taip pat parduodu jautienos skerdieną:  file – 17 eur/kg,  kumpis ir nugarinė – 5,50 eur/kg, mentė  ir sprandinė – 5 eur/kg, šonkauliukai pjaustyti juostomis – 3,20 eur/kg.  Galimas smulkinimas pagal susitarimą.

Skerdiena parduodama kavinėms, barams, prekyvietėms ir privatiems asmenims. Pristatome.

Avys skerdžiamos užsisakius. Tel. 8 645 31011

 


REKLAMA


 

 

Metalo gaminiai buičiai, ūkiui ir pramonei

 

 

 

Gaminame metalines duris, stilingas malkų laikykles, šašlykines, šėryklas, kepsnines ir rūkyklas, laiptų turėklus, namų ir gatvių pavadinimus, trafaretines sienas, malkų skaldykles ir kitus gaminius.

Atliekame metalo dažymo, cinkavimo, virinimo, programinio lakštų lankstymo ir karpymo darbus.

Su įmonės gaminiais galima susipažinti čia.

TEL. KONTAKTUI +370 603 21464

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?