2019-02-22, penktadienis, 16:51.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Skaistgiriečiai akcijoje „Dalinkime džiaugsmą kitiems“

2018-01-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Skaistgiriečiai akcijoje „Dalinkime džiaugsmą kitiems“

Praėjusiais metais Gerumo akcija nusitiesė iki  Šiaulių kūdikių namų. Gruodžio 7d. 8 klasės mokiniai kartu su auklėtoja Violeta Rudiene, mokytoja Angela Lapiene  vyko į Šiaulių kūdikių namus. Aštuntokai vežė Skaistgirio gimnazijos mokinių, jų tėvelių  paruoštas dovanėles kūdikių namų auklėtiniams. Prie paskelbtos gerumo akcijos prisijungė  ne tik 8 klasės mokiniai ir jų tėveliai, bet ir nemaža dalis pradinių klasių mokinukų kartu su tėveliais.

 

Norime padėkoti tiems  pradinukams ir jų tėveliams už gražias dovanas kūdikių namų auklėtiniams. Ačiū sakome pirmokams Gyčiui Barvainiui, Evaldui Bagdonui ir jų tėveliams už dovanas. Norime padėkoti antrokams  ir jų tėveliams: Urtei Stilbytei, Ignui Šiaučiūnui, Mintarei Vaitkevičiūtei, Miglei Česnauskytei,  Klaudijai  Juzuitytei.

 

Aštuntokai labai jaudinosi kaip pavyks šis susitikimas su kūdikių namų auklėtiniais. Tačiau susitikus jaudulys dingo. Liko tik  noras pabūti, pažaisti kartu su mažaisiais  kūdikių namų gyventojais. Į žaidimus noriai įsijungė ir merginos ir vaikinai. Mažieji patys kalbino, kvietė žaisti, juokino aštuntokus. Praleistas laikas kūdikių namuose neprailgo. Sunku buvo atsisveikinti ir palinki mažuosius draugus. Aštuntokai ilgai kalbėjo ir negalėjo suvokti kaip galima palikti vaikus kūdikių namuose, džiaugėsi, kad patys auga gražiose, mylinčiose šeimose. Skaistgiriečiai nusprendė neužmiršti čia gyvenančių mažylių, draugystė dar tikrai tęsis.

 

Skaistgirio gimnazijos mokiniai jau aštuntus metus iš eilės kartu su mokytojais dalyvauja socialinės pedagogės organizuojamoje gerumo akcijoje. Mokinių padaryti darbai, piešiniai keliauja į Joniškio ligoninės Palaikomojo gydymo, slaugos ir paliatyviosios pagalbos  skyriaus pacientams. Šiemet  prie akcijos prisijungė pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis, ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtiniai su savo auklėtojomis, puikius piešinius kompiuteriu piešė 5 - 6 klasių mokiniai vadovaujami informatikos mokytojos Danutės Drigotienės, psichologė Aušra Sakalienė su mokinukais ruošė dovanėles ligoniams. Su mokiniais dailės mokytoja Rasa Kralikauskienė gamino molio darbelius, kurie buvo  išdalinti čia gydomiems ir slaugomiems ligoniams.

 

Gruodžio 19 d.  socialinė pedagogė Violeta Rudienė, muzikos  mokytoja  Rita Eidukienė vyko su padarytais darbeliais ir giesmėmis į į Joniškio ligoninės Palaikomojo gydymo, slaugos ir paliatyviosios pagalbos  skyrių. Muzikos  mokytoja  Rita Eidukienė su sakralinio ansamblio merginomis giedojo giesmes, kalėdines dainas - dovanojo kalėdinį koncertą  gydomiems ir slaugomiems ligoniams. Mokytojos Rasos Kralikauskienės  gaminti molio angelai rado vietą šiame skyriuje.

 

Ačiū visai gimnazijos bendruomenei  prisidėjusiai prie šios gerumo akcijos.  Ačiū  slaugos skyriaus darbuotojoms už  nuoširdų priėmimą. Nuoširdžiai dėkojame slaugytojai, buvusiai mūsų mokyklos mokinei Daivai Zaničkauskienei, kuri kasmet kuruoja mokinių atvykimą į ligoninę.

 

                Socialinė pedagogė Violeta Rudienė

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 


REKLAMA


 

 

 

Prekiaujame važiuoklės dalimis, stabdžių sistemos dalimis, variklių dalimis, akumuliatoriais, tepalais, filtrais, valytuvais, aušinimo skysčiais, langų plovimo skysčiais, automobilių kosmetika, automobilių aksesuarais, modeliniai kilimėliai, tepalai, filtrai motociklams.

NEMOKAMAS pristatymas Šiaulių apskrityje.

Tel. +37060188131

Tinklalapis  http://www.autopikis.lt/

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?