2019-03-21, ketvirtadienis, 14:06.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:18, leidžiasi 18:32, dienos ilgumas 12:14.

Skaistgirietės tapybos darbų paroda Akmenėje

2018-06-10, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Skaistgirietės tapybos darbų paroda Akmenėje

Skaistgiryje gyvenanti ir tapanti tautodailininkė Virginija Kutkienė neleidžia užsibūti savo darbams ilgėliau namų galerijoje. Jos tapybos darbai keliaujantys. Net du mėnesius kaimyninio Akmenės rajono gyventojai ir svečiai turi galimybę grožėtis tautodailininkės darbais.

 

Virginijos tapybos darbų paroda ,,Bundanti žemė" iki Tėvo dienos veikė Akmenės krašto muziejuje. Parodoje dvidešimt keturi paveikslai. Žvelgi į atskirus paveikslus ir randi net keturias parodas sujungtas į vieną visumą. Ankstyvieji realistiniai natiurmortai ir vėlyvieji siurrealistiniai impresionistiniai natiurmortai. Tarpusavyje dera sakralinė, etnografinė temos ir jausminė bei amžinai žydinčios gėlės.

 

 

Ant vienos sienos ankstyvas pavasaris, sugrįžtančių paukščių pasisveikinimas ir žvilgsnis paslaptingas į tolį, bei sapnas. Kituose tapybos darbuose liaudiški motyvai tautinė juostelė, audimo raštai..., parimęs rūpintojėlis, kalvystės darbų raštai ir gėlės gėlės. Nuo pirmažiedžių žibuoklių iki išdidžių kardelių ir jurginų.

 

Pasak tautodailininkės, gamtos žaismas jai arčiausiai širdies. Jausmu, kurį ji pati patiria skirtingu metų laiku ji noriai dalijasi su kitais. Kur iš Akmenės keliaus paroda dar nėra žinios, bet kad ji keliaus džiugindama parodų lankytojus tai tikrai.

 

Vida Urbonienė

Autorės nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai