2019-03-20, trečiadienis, 23:52.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Skaistgirio gimnazijoje vyko respublikinė konferencija

2018-04-20, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Skaistgirio gimnazijoje vyko respublikinė konferencija

Mokinių pavasario atostogų metu, Skaistgirio gimnazijoje vyko respublikinė konferencija- praktikumas „Pilietiškumo ugdymas mokykloje: Kodėl? Kaip? Kada?“ Konferencijos tikslas – pristatyti ir pasidalyti patirtimi, kaip mokyklose ugdomas pilietiškumas ir tautiškumas, puoselėjamos tradicijos, kokios inicijuojamos veiklos, padedančios jaunajai kartai tapti šalies patriotais ir vertybių puoselėtojais, kaip telkiamos mokyklų bendruomenės pilietiškumo ugdymo problemoms spręsti.

 

Respublikinėje konferencijoje kaip Joniškio r. Skaistgirio gimnazijos partneriai dalyvavo Kretingos r. Vydmantų gimnazija, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija, Ukmergės r. Siesikų gimnazija, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija. Prie gausaus dalyvių būrio prisijungė ir kaimyninė mokykla - Žagarės gimnazija.

 

 

Skaistgirio gimnazijos mokiniai konferencijos dalyviams padovanojo instrumentinį - pianino, smuiko ir skrabalų - muzikinį sveikinimą. Konferencijoje pranešimą „Pilietiškumas ir tautinės savimonės išsaugojimas“ skaitė profesorius, humanitarinių mokslų daktaras, LR Seimo narys Arūnas Gumuliauskas. Mokyklų komandos, analizuodamos savo mokyklos patirtį, parengė pristatymus apie tai, kokios vykdomos pilietinės iniciatyvos,  kaip ugdomas pilietiškumas ir tautiškumas jų mokyklose siejant pilietiškumo ir tautiškumo ugdymą pamokose, neformaliojo ugdymo veiklose, projektinėje veikloje, dalyvaujant konkursuose, rengiant šventes, pasitinkant ir minint valstybės šimtmetį.

 

Konferencijos baigiamoji dalis netradicinė - edukacinė išvyka į Žagarę: susitikimas Puodų name su visuomeninių iniciatyvų organizatoriumi Muse – Edmundu Vaičiuliu, apsilankymas Senosios Žagarės bažnyčios Barboros Žagarietės kriptoje bei konferencijos aptarimas Žagarės turgaus aikštėje su arbata ir bandelėmis.

 

Skaistgirio gimnazijos inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai