2019-06-16, sekmadienis, 14:10.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Skaistgirio gimnazijoje vyko „Talentų ir kūrybiškumo diena“

2018-12-10, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Skaistgirio gimnazijoje vyko „Talentų ir kūrybiškumo diena“

Lapkričio paskutinę savaitę Skaistgirio gimnazijoje vyko „Talentų ir kūrybiškumo diena“. Šią idėją mokykloms pasiūlė rajono savivaldybės Švietimo skyrius. Pasak gimnazijos direktorės E. Aukselienės, mokykla gavo užduotį „iškepti pyragą“, o „receptą“ rinkosi pati. Buvo sumanyta dirbti dvylikoje sekcijose. Jau antradienį priešmokyklinukai ir pradinių klasių moksleiviai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, kuriuos vedė „Angelo“ muziejaus atstovai iš Šiaulių. Kurdami angelus mažieji laikėsi lietuvių tautodailės tradicijų, naudojo natūralias medžiagas: medį, odą, drobę.

 

5-8 ir I-IV gimnazinių klasių moksleiviai dirbo pasirinktose sekcijose. Kiekvienai sekcijai vadovavo mokyklos mokytojai ir Skaistgirio miestelio bendruomenės savanoriai. „Piešimo ir tapybos studijos“ dalyviai, vadovaujami O. Orlickienės ir D. Radvilienės, gražino seną juodą pianiną, kuris virto žaismingu, akį traukiančiu instrumentu. Mokytoja R. Kralikauskienė ir gimnazijos raštvedė K. Juodpalienė su „Keramikos dirbtuvių“ dalyviais virveline technika gamino vazas. „Muzikinės studijos“ vadovė R. Eidukienė su moksleiviais kūrė melodiją spektakliui „Bebenčiukas ir kvailutė“. Spektaklį kūrė „Teatro studijos“ dalyviai ir Skaistgirio kultūros centro režisierė V. Norkuvienė bei mokytoja A. Lapienė. „IT ART studija“, vadovaujama mokytojos D. Drigotienės, kūrė kalėdinius atvirukus. „Šokių studija“, kuriai vadovavo mokytojas A. Petkauskas, mokėsi Europos šalių tradicinių šokių. „Grožio studijos“ dalyviai modeliavo rūbus iš antrinių žaliavų. Šios studijos vadovės – mokytojos Z. Rimdžiuvienė, J. Baranauskienė ir socialinė pedagogė V. Rudienė. „Tyrėjų“ grupės dalyviai su mokytojomis L. Ramanauskiene ir I. Januliene buvo išvykę pasižvalgyti po Joniškio rajono dvarus. Išvykos metu surinkta informacija bus pristatyta tarptautinėje Šiaulių universiteto organizuojamoje konferencijoje ateinančių metų pavasarį. „Dienos žinių“ grupė, kuriai vadovavo laikraščio „Sidabrė“ kūrybinė bendradarbė V. Urbonienė, kūrė fotoreportažą.

 

Po trijų valandų intensyvaus darbo visi dalyviai susirinko į mokyklos sporto salę pristatyti savo sukurtų darbų. Moksleiviai, dalyvavę šioje dienoje, pasisėmė daug gerų emocijų, kūrybinių idėjų, turėjo galimybę atskleisti savo gabumus.

 

IV g klasės moksleivė S. Kipšaitė

Skaistgirio gimnazijos nuotraukos

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai