2020-07-11, šeštadienis, 08:09.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:58, leidžiasi 21:48, dienos ilgumas 16:50.

Skaistgirio miestelio bendruomenė įgyvendino projektą

2019-12-02, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Skaistgirio miestelio bendruomenė įgyvendino projektą

Skaistgirio miestelio bendruomenė 2019 metais parengę projektą ,,Medžio ir paukščio bendrystė“  pateikė paraišką paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017 – 2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ ir gavę 1420,00Eur. finansavimą, projektą įgyvendino.

 

Projektą įgyvendinant Skaistgirio Uolyno kalno slėnyje pastatytos keturios paukščių skulptūros. Prie laiptų vedančių į slėnį sutūpusi pelėdų šeima kviečia nepraeiti pro šalį. Genelis snapu rašo slėnių pavadinimą. Dar tolėliau su liaunais medeliais slėpynių eina stilizuoti paukščiai. Skulptūras kūrė medžio meistrai -  E. Kudulis ir B. Alėjūnas.  Skulptūros papildys naujai besikuriančią viešąją erdvę, kur miestelio gyventojai ir svečiai galės leisti laisvalaikį ne tik stebint sklandančius šikšnosparnius, klausant paukščių trelių, bet ir pasidžiaugti medžio meistrų kūryba.

 

Rengiant ir įgyvendinant šį projektą pagrindinis tikslas buvo viešosios erdvės ,,Paukščių slėnis“ savitumo ir patrauklumo sukūrimas. Uždavinys – sukurti ir pastatyti slėnyje keturias paukščių skulptūras. 

 

Projektui sėkmingai pasiekti pasitelkti šeši jauni bendruomenės nariai, kurie šias skulptūras pastatė ir kartu su kitais bendruomenės nariais sutvarkė viešąją erdvę. Išaušus pavasariui vėl pasigirs paukščių trelės, kurias papildys įspūdingos paukščių skulptūros.

 

                                                                                                                                                                 Vida Urbonienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai