2019-04-19, penktadienis, 03:49.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:06, leidžiasi 20:27, dienos ilgumas 14:21.

Skaistgirio skautai grūdinosi žygyje

2018-10-13, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Skaistgirio skautai grūdinosi žygyje

Skaistgirio gimnazijos skautų draugovė dalyvauja projekte ,,3D (domėtis, daryti, dalintis)“. Jo teminė sritis STEAM yra aktuali ir įdomi mokiniams, kurie yra motyvuoti ir kūrybingi. Šio projekto metu bus atliekamos tiriamosios užduotys, organizuojami žygiai ir ekspedicijos. Projektas vyksta rugpjūčio – lapkričio mėnesiais. Jame dalyvauja 6 skautų draugovės: Vilkijos gimnazija, Jonavos J. Vareikio progimnazija, Šiaulių Rasos gimnazija, Skaistgirio gimnazija, Bazilionų MDC.

 

2018 m. spalio 6 d. rytą lydimi sesės Editos ir sesės Jurgitos 3 klasės mokiniai (būsimieji vilkiukai), 5 skautai ir 1 kandidatė į patyrusius skautus išėjo į žygį Skaistgirys – Reibiniai – Dvikamienis ąžuolas – Reibiniai - Skaistgirys (apie 10 km.). Žygiuodami skautai padarė kelias stoteles prie svarbesnių objektų: Skaistgirio šv. Jurgio bažnyčios, Uolyno kalno, Reibiniuose esančios 100-metės sodybos, Mato Slančiausko sodybos, Reibinių bendruomenės namų. Žygiuoti buvo smagu, nes vaikų lūpose skambėjo dainos ir skanduotės.

 

Skautai ir kandidatė į patyrusias skautes buvo paslėpti miške su tam tikromis užduotimis: rebusas apie medžius, skautiškų mazgų rišimas, mįslės apie medžius, lapo antspaudas. 

 

Vilkiukai buvo paskirstyti į 3 komandas. Jų tikslas buvo surasti miške pasislėpusius skautus su užduotimis, o po to ir patį dvikamienį ąžuolą.

 

Skautai grįžo į poilsiavietę, pakeliui prisirinko arbatai žemuogių lapų. Poilsiavietėje skautai žaidė įvairius žaidimus, kepė dešreles, virė arbatą bei dalyvavo rikiuotėje.

 

Skaistgirio gimnazijos inf. ir nuotr.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai