2019-04-19, penktadienis, 05:39.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:06, leidžiasi 20:27, dienos ilgumas 14:21.

Skaistgiryje organizuota „Snaigės“ stovykla

2018-10-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Skaistgiryje organizuota „Snaigės“ stovykla

Skaistgirio gimnazijoje vyko rajoninė prevencinė stovykla „Snaigė“, į kurią susirinko virš 50-ties mokinių iš Skaistgirio gimnazijos, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos ir Žagarės gimnazijos. „Snaigės“ stovykla skirta 10-14 metų moksleiviams — tokiai amžiaus grupei, kuri yra lengviausiai pažeidžiama.

 

Stovyklos tikslas – suburti mokinius prevencinei veiklai prieš žalingus įpročius, propaguoti sveikos gyvensenos idėjas, suteikti galimybę įgyti žinių, atidžiau pažvelgti į save, įgyti bendravimo ir bendradarbiavimo grupėje patyrimą, ugdytis atsakomybę bei savarankiškumą.

 

„Snaigė" – stovykla, kurioje kiekvienas paauglys gali būti savimi ir visada žinoti, jog būsi gerbiamas už tai, koks esi. Laikas, praleistas kartu, suteikia galimybę įgyti žinių kitaip pažvelgti į save ir mus supančius žmones, jų elgesį, išmokti atpažinti, suprasti ir išreikšti savo jausmus, brandinti atsakingą asmenybę. 

 

Stovyklai vadovavo SJK (Skaistgirio jaunimo klubo) komanda: studentai - gimnaziją baigę mokiniai ir vyresnių klasių gimnazistai.

 

Stovyklos įspūdžiai išlieka ilgam, nes tik toks ilgalaikis jaunimo bendradarbiavimo procesas, nukreiptas į prieš žalingus įpročius, kur siekiama apsaugoti save ir savo draugus nuo žalingų įpročių pinklių, įgalina būti atsakingu už save ir už savo bendraamžį. Stovykloje vyko užsiėmimai, kurių metu formuojamas atsparumas bendraamžių spaudimui pradėti vartoti svaigalus, užbėgama už akių galimam mokinių pasirinkimui, kurį gali įtakoti nemokėjimas atsispirti ar tiesiog neįvertinti žalingo poveikio.

 

Stovyklautojų laukė draugiška atmosfera, geranoriškas bendravimas, puikiausios emocijos ir svarbiausia - linksmai ir be kvaišalų praleistas savaitgalis. Stovyklos metu jaunimas smagiai leido laiką, šiltai bendravo, šoko, rengė pasirodymus, dirbo grupėse. 

 

Skaistgirio gimnazijos mokytoja,
SJK prezidentė
Edita Burbienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai