2020-08-06, ketvirtadienis, 03:41.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:39, leidžiasi 21:07, dienos ilgumas 15:27.

Skaitytojas klausia: ar gražu pasibalnoti svetimą žirgą ir juo bandyti joti į rojų? (1)

2018-11-30, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Skaitytojas klausia: ar gražu pasibalnoti svetimą žirgą ir juo bandyti joti į rojų?

Portalas manojoniskis.lt  gavo skaitytojo laišką. Jei laiške išdėstyti faktai neprasilenkia su tikrove, tai belieka konstatuoti – mūšis už valdžią įsivažiuoja, be jokių skrupulų ir be jokių mandagumo taisyklių. Nebent su viltimi, kad nugalėtojai nebus teisiami. Bet jei atsitiks tokia nelaimė ir dantimis bei nagais už valdiškos kėdės besikabinantys suklups, tai kaip tada reikės pažiūrėti kraštiečiams į akis prikrėtus visokų cirkų. Publikuojame laišką:   

 

Šiandien (vakar - portalo pastaba) Žagarėje lankėsi Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos viceministras Martynas Norbutas. Jo vizitas buvo slaptas – neinformuotas nei rajono vadovas Gediminas Čepulis, kuris pirmiausia turėtų žinoti apie tokių aukštų valstybės pareigūnų vizitus, nei savivaldybės tarybos nariai. Nors ne visi tarybos nariai liko neinformuoti – keli politikai, tiksliau politikės, viską žinojo. Slaptą viceministro vizitą Žagarėje pasirodo organizavo Joniškio rajono savivaldybės tarybos narės Rimantė Misiūnienė ir Nijolė Valuckienė. Kyla natūralus ir paprastas klausimas, kodėl tiek slaptumo? Gal rajono politikai turėjo klausimų gerbiamam viceministrui, gal rajono gyventojams jo vizitas taip pat aktualus?

 

 

 

Oficialiame  LR aplinkos ministerijos puslapyje buvo paskelbta informacija, kad viceministras, gerbiamas Martynas Norbutas lapkričio 29 dieną lankysis ne Žagarėje, o Joniškyje. Nurodytas ir adresas – Livonijos g. 4, t.y. Joniškio rajono savivaldybėje. Vizito tikslas – komandiruotė. Tačiau kaip laukė rajono savivaldybės ir administracijos vadovai lapkričio 29dieną atvykstant gerbiamo svečio, taip nesulaukė. Tikslinga dezinformacija ar įsivėlusi klaida oficialioje viceministro darbotvarkėje? Kaip taip išėjo, kad skelbimas apie viceministro M. Norbuto vizitą su vienos politinės partijos reklamos užsakomuoju numeriu pasirodė tik vienai dienai prieš jo vizitą? Skelbime pateikta informacija apie Žagarės dvaro parko rekonstrukcijos projekto pristatymą. Viskas lyg ir būtų nieko, jeigu ne vienas bet. Oficialioje viceministro darbotvarkėje numatyta komandiruotė į Joniškio rajono savivaldybę, kurioje gerbiamas svečias net neapsilankė ir rajono vadovai jokios informacijos apie jo vizitą negavo. Pasirodo, komandiruotės pagrindu, kaip nurodyta oficialioje viceministro darbotvarkėje, Žagarėje vyko galima politinė agitacija. Nejaugi galimai dėl politinės agitacijos viceministras apsiformino komandiruotę į Joniškio rajono savivaldybę, o vietoj to nuvyko į Žagarę susitikti su būsimais vienos politinės partijos rinkėjais? Taip sakoma, paruošti juos būsimiems rinkimams. Kyla natūralus klausimas, jei komandiruotė apiforminta oficialiai, tai už galimai politinę agitaciją viceministras gavo ir komandiruotpinigius? Už galimai politinę agitaciją dar ir darbo užmokestis išmokėtas?

 

Susitikimo su gyventojais metu kalbėta apie Joniškio rajono savivaldybės parengtą projektą dėl Žagarėje esančio tilto rekonstrukcijos ir Žagarės dvaro parko rekonstrukcijos projekto. Pastarąjį projektą parengė ne kas kitas, o pati Žagarės regioninio parko direkcija. Taigi, abiems projektams pagrindus padėjo ne gerbiamos tarybos narės R. Misiūnienė ir N. Valuckienė, o rajono savivaldybė, kurios valdančiąją daugumą sudaro liberalų sąjūdis ir socialdemokratai, bei Žagarės regioninio parko direkcija, vadovaujama socialdemokrato Mindaugo Balčiūno.

 

Taigi, norisi paklausti, ar gražu pasibalnoti svetimą žirgą ir juo bandyti joti į rojų?

 

 

 

 

 
 
Contact form

 

Idomus kas tas skaitytojas? 2018-12-05 10:02:10 IP: 90.131.40.85

Ir vėl propaganda užsiiminėjat.?

Šios dienos vardadieniai