2019-02-16, šeštadienis, 03:40.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:37, leidžiasi 17:26, dienos ilgumas 9:48.

Sprogmuo Vitalijaus Keršio kieme – kerštas už kritiką ar piktas pokštas

2018-06-19, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Sprogmuo Vitalijaus Keršio kieme – kerštas už kritiką ar piktas pokštas

Sekmadienio rytą Joniškio ramybę drumstė tarnybinių automobilių sirenos – įvairių tarnybų pareigūnai skubėjo į Vitalijaus Keršio namus. „Aro“ išminuotojų komandos pasirodymas bylojo apie čia surastą sprogmenį. Sprogmenį pro pravirą langą ryto metą kieme pastebėjo pats joniškietis. Jis buvo įdėtas į prie krūmų paliktą karutį.

 

Apžiūrėjęs netikėtą radinį, Vitalijus Keršis suprato, kad tai reaktyvinio sprogmens dalis be sprogdiklio. Netrukus apie šį radinį buvo informuotos visos atsakingos tarnybos. Po kurio laiko sprogmuo buvo išgabentas. Tačiau Vitalijus Keršis suabejojo tolimesniais policijos veiksmais. Maždaug po dviejų valandų atvykę pareigūnai  atliko namų apžiūrą. Pasak V. Keršio, pareigūnai neturėjo teismo sprendimo kratai, todėl šie veiksmai buvo neteisėti. „Slėpti aš neturu ko, – portalui manojoniskis.lt rašė Vitalijus Keršis. – Pats suradau sprogmenį, pats pranešiau, pats aprodžiau namus,  tačiau nemalonus jausmas liko“.

  

Joniškio rajono policijos komisariato vir­ši­nin­kas Eu­ge­ni­jus Ta­ku­še­vi­čius šią situaciją pakomentavo taip: „Pradėtas ikiteisminis tyrimas. O apžiūrėti be teismo sprendimo svetimas patalpas policija gali, kai susiduriama su  pavojinga situacija. Šiuo atveju norėta įsitikinti, ar namuose nėra prislapstyta daugiau sprogmenų.“

 

manojoniskis inf.

Vitalijaus Keršio nuotr.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?