2018-07-16, pirmadienis, 17:49.     Šiandien Joniškyje saulė teka 05:04, leidžiasi 21:43, dienos ilgumas 16:39.

Stalo tenisininko atminimą pagerbė dideli ir maži

2018-07-03, paskelbė Dienos NAUJIENOS

Joniškio stalo teniso bendruomenė 2017 m. liepos 1-ąja neteko puikaus ir talentingo jaunuolio Donato Jakovlevo (žuvo autoįvykyje). Jo atminimui surengtas jau antras turnyras.

Į šias atminimo varžybas Joniškio miesto šventės dieną atvyko 45 žaidėjai iš Latvijos (Bauskės, Dobeles ir Mzsalacos), Radviliškio, Šilalės, Kauno, Kėdainių, Telšių, Mažeikių ir Joniškio krašto. Turnyro atidarymo metu tylos minute buvo pagerbtas Donato atminimas. Donato tėvai Inga ir Vasilijus dėkojo rajono stalo teniso bendruomenei už rodomą pagarbą jų sūnui ir parėmė Joniškio jauniausius-perspektyviausius stalo tenisininkus Simoną Rimkevičiūtę ir Marijų Jučinską, kad jie galėtų išvykti į treniruočių stovyklą Dauguose.

Varžybos buvo gero lygio. Vyrų grupėje tarp 31 žaidėjo I-ąją vietą iškovojo Janis Svikis iš Mazsalacos, kuris finalinėje dvikovoje, po atkaklios kovos įveikė joniškietį Ro.Franckaitį rezultatu 3:2 (7;-5;-5;8;7). III-iąją vietą užėmė Aleksandras Šutka iš Bauskės nugalėjęs Telšių atstovą Luką Vainavičių 3:0 (9;8;6). Gerai pasirodė dar vienas joniškietis Marijus Jučinskas pelnęs V-tąją vietą.

Moterų grupėje tarp 14 varžovių dominavo mūsiškės sesutės: LKKA studentė Justina ir moksleivė Simona Rimkevičiūtės. Jų finalinę dvikovą dėl I-os vietos laimėjo Justina pasekme 3:1 (-11;8;6;6). Dėl III-ios vietos susigrūmė dvi latvikės – Vera Eriksonė (Dobelė) ir Ancė Šostakoviča (Bauskė). Jų permainingą dvikovą rezultatu 3:2 (6;4;-6;-11;8) laimėjo Vera.

Patys jauniausi (2007 m. gimimo) ir jaunesni taip pat savo tarpe išsiaiškino nugalėtojus ir prizininkus. Jais tapo: berniukų grupėje Dovydas Kušleika, Emilijus Simonaitis ir Alanas Bylis (visi Joniškio), o mergaičių tarpe – Neringa Misevičiūtė (Šilalė), Eliza Kučinska (Bauskė) ir Aistrė Barišauskaitė (Joniškis).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais prizais, medaliais ir diplomais. Pats jauniausias turnyro dalyvis iš Šilalės septynmetis Arijas Misevičius taip pat nebuvo nuskriaustas. Jis laimėjo paguodos turnyrą ir buvo apdovanotas atminimo medaliu.

Nuotraukoje turnyro nugalėtojai, prizininkai ir organizatoriai su Donato tėvais Inga ir Vasilijumi