2019-01-24, ketvirtadienis, 15:06.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Stovykla ,,Sniego gniūžtė", kuri šildė širdis sausį…

2018-01-31, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Stovykla ,,Sniego gniūžtė", kuri šildė širdis sausį…

Skaistgirio gimnazijoje vyko respublikinė prevencinės programos ,,Sniego gniūžtė" stovykla. Visą savaitgalį daugiau nei pusė šimto jaunuolių nuo 13 iki 18 metų gimnazijoje mokėsi, kūrė, diskutavo, bendravo ir komandomis atlikinėjo strategines užduotis.

 

Tikrai rimtai ruošėmės renginiui, mokėmės dirbti grupelėmis, bendadarbiavome su LKJBS ,,Žingsnis" atstovais, kurie kuruoja stovyklas ir veiklą mokymo įstaigose. Skyriaus savanoriai paaukojo daug laiko ir įdėjo labai daug pastangų, jog dalyviai jaustųsi puikiai, stengėmės apgalvoti menkiausias smulkmenas.

 

 

Stovyklos metu dalyviai turėjo galimybę susipažinti su savo bendraamžiais ir pažinti save. Stovyklos metu buvo naudojami įvarūs metodai, leidžiantys atsiskleisti stipriosioms dalyvių asmenybės pusėms.

 

 

Su pagalba ir didžiuliu įdirbiu penktadienio popietę pasitikome svečius iš Klaipėdos, Ariogalos, Kauno, Šiaulių ir Joniškio ,,Saulės" septintokus su vadove V.Vedeckiene.

 

Sekmadienį susitikome su dienos svečiu. Šį kartą stovykloje lankėsi Žagarės Vyšnių festivalio sumanytoja (visuomenės veikėja iš Anglijos) Sara Mitrikė. Jos nuoširdus pasakojimas (anglų k.) apie savo brandą, mokslus, savanorystę, skautiją, keliones po pasaulį labai įkvėpė mus, suteikė sparnus svajonėms. 

 

 

Stovyklos dienos pralėkė nepastebimai. Liko neišdildomi įspūdžiai ir pažadas sugrįžti, susitikti kitoje SG stovykloje. Ypatingai dėkojame už palaikymą ir pagalbą gimnazijos direktorei E.Aukselienei. 

 

Skaistgirio jaunimo klubas SJK

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Granuliniai 12-75kw katilai su 5 metų garantija

 

 

 

Katilų gamintojas siūlo pilnai paruoštus naudojimui granulinių katilų komplektus, kuriuose naudojamas novatoriškas visiškai špyžinis degiklis Batory, užtikrinantis  ilgaamžišką veikimą. Šiame degiklyje galima deginti granules, sijotą anglį (frakcija iki 35mm) ir grūdus. Degiklio, katilo ir kitų būtinų sudedamų dalių veikimą kontroliuoja lietuviškas valdiklis Titanic.

 

Pasirinktinai galite įsigyti kambario temperatūros programatorių Pilot-G, kuriuo galėsite valdyti katilą nuotoliniu būdu. Esant poreikiui galite pasirinkti didesnį bunkerį. Katile galima deginti malkas, anglis ar briketes. Malkos dedamos ant grotelių, kurių konstrukciją jūs galite pasirinkti – špyžinę, špyžinę kombinuotą su vandens kontūro vamzdžiais  arba tik vandens kontūro vamzdžių.

 

Granulinis katilas Mocek turi keturis dūmų virtimus, dėl to šio katilo naudingo veiksmo koeficientas yra 87%. Visas katilo vidus pagamintas iš sertifikuotų 6mm storio karščiui atsparių metalo lakštų.
.

Privalumai:

*Paprasta priežiūra
*Komplektuojama su valdikliu ir ventiliatoriumi
*Degiklis ir šnekas yra špyžiniai
*Keturi dūmų virtimai
*Automatiškai gali deginti granules, anglį, grūdus
*Didelis naudingo veiksmo koeficientas
*5 metų garantija
*Tyliaeigė šneko pavara

Papildomos konsultacijos: +37067382003

Užsakymai: +37062029751

Internetinė svetainė www.mocek.lt

 
 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?